Strona główna       Zapisy       Lista startowa


XXVI Bieg Bohaterów Krajny

Zapisy na bieg główny 11km i marsz 5,7km

Terminarz Biegaj z Nami:  Terminarz cyklu Biegaj z Nami 2019 
Regulamin Biegaj z Nami:  Regulamin cyklu Biegaj z Nami 2019 
Dystans: 11 km
Data: sobota, 25 maja 2019r.
Miejsce: Białośliwie
Regulaminy, mapa:  Regulamin... 
Wpisowe: 30 zł
Do startu pozostało:


  • Lp Nr
    start.
    Imię i Nazwisko Rok ur. Miejscowość Klub Bieg
    Marsz
    Opłata
    1 277 ARKADIUSZ ADAMCZYK 1968 PIŁA BIEG TAK
    2 125 MIROSŁAW ADAMCZYK 1970 PIŁA BIEG TAK
    3 198 MICHAŁ ALICHNIEWICZ 1979 PIŁA 4 RUN TEAM PIŁA BIEG
    4 204 WOJCIECH ANGER 1985 KRAJENKA AKTYWNA KRAJENKA BIEG
    5 209 PAWEŁ ANISEROWICZ 1981 PIŁA BALCEREK BIEG
    6 196 ŁUKASZ AUGUSTYN 1985 WAŁCZ 104 BATALION LOGISTYCZNY WAŁCZ BIEG
    7 57 AGNIESZKA BĄCZKOWSKA 1983 PIŁA BIEG
    8 58 DARIUSZ BĄCZKOWSKI 1980 PIŁA BIEG
    9 148 RENATA BAJERSKA 1965 KACZORY GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG
    10 174 TOMASZ BARCZ 1974 PIŁA TOTO BIEG
    11 61 RYSZARD BEKTA 1958 PIŁA SENIORA BIEG TAK
    12 102 MARIUSZ BIAŁCZYK 1977 PIŁA LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA BIEG TAK
    13 149 ARLETA BIELECKA 1969 BUDZYŃ GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG
    14 373 BEATA BIELECKA 1985 STARA ŁUBIANKA NW
    15 100 ADAM BLAJCHERT 1976 PIŁA RUNNING 5 BIEG TAK
    16 365 KINGA BORÓWKO 1983 PIŁA BIEG
    17 54 EDWARD BORUCH 1965 WALCZ BIEG TAK
    18 201 MARTA BOŻEK 1990 PIŁA 40 PROCENT BIEG
    19 202 RADOSŁAW BOŻEK 1988 PIŁA 40 PROCENT BIEG
    20 168 ANDRZEJ BRUSKI 1968 BIAŁOŚLIWIE STELLA BIAŁOŚLIWIE BIEG
    21 139 ZENON BUDA 1953 PIŁA NW TAK
    22 16 GRZEGORZ BUJANOWSKI 1975 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG
    23 278 WALENTY BUZAŁA 1961 SZCZECINEK STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG
    24 236 PIOTR CHABOWSKI 1976 PIŁA HELLOWEEN BIEG TAK
    25 166 MARCIN CHMIELEWSKI 1978 POZNAŃ PROTYM REACING TEAM NW TAK
    26 48 MAREK CHUŁEK 1966 PIŁA BIEG
    27 364 ANNA CIECHANOWSKA 1982 PIŁA BIEG TAK
    28 13 MARCIN CIEMIĘGA 1969 PIŁA BIEG
    29 172 ANDRZEJ CIEŚLIK 1985 GOŁAŃCZ TEAM RUN GOŁAŃCZ BIEG TAK
    30 27 MAREK CYNARSKI 1976 JEZIORKI BIEG TAK
    31 185 JAN CZYŻYKOWSKI 1961 PIŁA BIEG TAK
    32 371 MONIKA DACKO 1998 TUCZNO BIEG
    33 32 DARIUSZ DEUTER 1972 ZAWADA BIEG
    34 350 ANDRZEJ DMITRUK 1965 WAŁCZ BIEG
    35 156 KAMIL DOLIWKA 1981 WAŁCZ KPP WAŁCZ BIEG
    36 95 BARBARA DOPIERALSKA 1955 PIŁA BIEG
    37 214 MICHAŁ DOWCZYŃSKI 1977 PIŁA KAMELEONTEAM BIEG TAK
    38 126 TOMASZ DOWCZYNSKI 1971 BUDZYN BIEG TAK
    39 5 PIOTR DROŻDŻ 1970 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    40 3 SZYMON DROŻDŻ 1993 PIŁA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    41 231 ANNA DRZASTWA 1962 PIŁA NW
    42 349 GRZEGORZ DZIAŁOSZYŃSKI 1974 KRACZKI BIEG TAK
    43 339 KRZYSZTOF ENGLER 1962 WYRZYSK KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    44 193 KRZYSZTOF FIAŁKOWSKI 1974 WAŁCZ 100 BATALION ŁĄCZNOŚCI BIEG
    45 4 JAKUB FILIPIAK 1992 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    46 228 ALEKSANDRA FOGTMAN 1979 PIŁA BIEG
    47 229 MARIUSZ FOGTMAN 1979 PIŁA BIEG
    48 37 DOROTA FRANCIKOWSKA 1966 DĄBKI MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM BIEG TAK
    49 361 KRZYSZTOF FURMAN 1966 PIŁA BIEG TAK
    50 142 OLGA GADOMSKA 1981 PIŁA BIEG TAK
    51 123 SEBASTIAN GADZIKOWSKI 1982 PIŁA BIEG TAK
    52 33 JAROSŁAW GAŁKA 1984 PIŁA POCZTOWA GRUPA BIEGOWA BIEG TAK
    53 121 AGNIESZKA GAWLIŃSKA 1979 PIŁA BIEG TAK
    54 120 MARCIN GAWLIŃSKI 1981 PIŁA BIEG TAK
    55 19 MAŁGORZATA GAWROŃSKA 1979 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO NW TAK
    56 10 GRZEGORZ GAWROŃSKI 1970 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    57 320 PAWEŁ GĘBALA 1976 WAŁCZ BIEG TAK
    58 65 PRZEMYSŁAW GLINKA 1965 PIŁA PRZEMKO Z PIŁY BIEG TAK
    59 227 WERONIKA GLUBA 2004 SZYDŁOWO BIEG
    60 223 JERZY GRABOWSKI 1969 PIŁA BIEG TAK
    61 98 AGNIESZKA GROCHOWSKA 1978 PIŁA BIEG TAK
    62 332 HALINA GROCKA 1962 LIPKA NW
    63 355 BARBARA GRYGIEL 1968 SKRZATUSZ NW
    64 197 GRZEGORZ GRYNKIEWICZ 1986 WAŁCZ 104 BLOG BIEG
    65 225 SŁAWOMIR GRZELAK 1965 PIŁA BIEG TAK
    66 237 JANUSZ GRZEŚK 1968 PIŁA BIEG TAK
    67 369 GRZEGORZ GRZYBEK 1969 PIŁA JEZIORKI AKTYWNA WIEŚ NW
    68 176 PIOTR HAPKE 1970 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG
    69 81 ANITA HASS 1981 PIŁA E-FIZJO TEAM BIEG TAK
    70 82 ARTUR HASS 1982 PIŁA E-FIZJO TEAM BIEG TAK
    71 353 KATARZYNA HELIŃSKA 1985 POZNAŃ BIEG
    72 175 RAFAŁ HNAT 1972 WAŁCZ WATAHA WAŁCZ BIEG
    73 226 IRENA HOGA 1965 PIŁA NW
    74 216 SŁAWOMIR JACHCZYK 1963 PIŁA BIEG TAK
    75 69 MARIUSZ JARCZYŃSKI 1969 PIŁA PP RUN TEAM BIEG
    76 205 WOJCIECH JARNO 1993 KRAJENKA AKTYWNA KRAJENKA / FIZJOTERAPIA DAKMED PIŁA BIEG TAK
    77 20 JOANNA JAROSZEWICZ 1975 SZYDŁOWO BIEG
    78 21 ANDRZEJ JAROSZEWICZ 1978 SZYDŁOWO BIEG
    79 56 BARTŁOMIEJ JASICZEK 1987 PIŁA BIEG
    80 103 MIROSŁAWA JEZIOR 1967 PIŁA BIEG
    81 14 MICHAŁ KACZMAREK 1984 PIŁA BIEG TAK
    82 374 KAROLINA KALAS 1975 PIŁA BIEG
    83 67 MAŁGORZATA KAPECKA 1983 WAŁCZ BIEG
    84 115 EWA KARMELITA 1954 WYRZYSK BIEG TAK
    85 116 PIOTR KARMELITA 1984 PIŁA BIEG TAK
    86 138 IRENA KATZBAN 1965 PIŁA BIEG TAK
    87 195 BERNADETA KLAWIŃSKA 1981 WAŁCZ 100 BŁ BIEG
    88 75 JOANNA KLEDZIK 1979 DZIEMBÓWKO GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG
    89 124 ARTUR KŁOS 1982 PIŁA BIEG TAK
    90 206 TOMASZ KNAP 1982 PIŁA BALCEREK BIEG
    91 24 ANDRZEJ KOLANKOWSKI 1960 PIŁA BIEG
    92 109 IRENEUSZ KOLAT 1983 SZYDŁOWO BIEG
    93 239 BARTOSZ KOŁODZIEJCZYK 1985 PIŁA ONIONRUNNERS BIEG TAK
    94 127 ZBIGNIEW KOŁODZIEJCZYK 1965 PIŁA BIEG TAK
    95 55 PAWEŁ KOŁODZIEJCZYK 1983 PIŁA BIEG TAK
    96 97 JAN KOPERSKI 1958 SŁAWNO BIEG
    97 400 EWA KORBA 1972 DOLASZEWO RUNNING 5 NW TAK
    98 77 KATARZYNA KORNIEWICZ 1977 PILA LOKATOR PIŁA BIEG TAK
    99 132 ROMUALDA KOSMATKA 1966 PIŁA BIEG TAK
    100 28 RENATA KOWALEWSKA 1975 SZYDŁOWO BIEG
    101 129 MARCIN KOWALSKI 1977 PIŁA BIEG
    102 7 MARIUSZ KOZERA 1975 JARACZEWO GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG
    103 170 DANUTA KOZŁOWSKA 1967 KACZORY KLUB WESOŁEGO BIEGACZA BIEG
    104 215 KLAUDIUSZ KOZŁOWSKI 1986 KACZORY BIEG
    105 53 MACIEJ KOŻUCHOWSKI 1990 PIŁA BIEG
    106 171 DARIUSZ KRAJEWSKI 1983 PIŁA SPORT4KIDS BIEG
    107 25 KRZYSZTOF KRALSKI 1987 PIŁA BIEG TAK
    108 346 PAWEŁ KRYSZKIEWICZ 1993 GOŚCIEJEWO BIEG
    109 131 DAWID KRYSZTOFIŃSKI 1979 PIŁA GYMFACTORY PILA BIEG
    110 18 LILIANA KSIĄŻEK 1986 SZYDŁOWO BIEG
    111 342 AGATA KUBIAK 1976 SZYDŁOWO BIEG
    112 140 MONIKA KUBIK 1974 DOLASZEWO BIEG
    113 141 KRZYSZTOF KUBIK 1969 DOLASZEWO BIEG
    114 345 WERONIKA KUCHARCZYK 1984 COCH NW
    115 30 MIECZYSŁAW KUNYSZ 1946 PIŁA BIEG TAK
    116 372 AGNIESZKA KUPICH 1975 KACZORY STOWARZYSZENIE GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG TAK
    117 191 ADAM KURASZ 1981 PIŁA BIEG
    118 207 KASIA KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA 1972 CZARNE CZARNE BIEGA BIEG
    119 88 MICHAŁ KUSTER 1988 WYSOKA BIEG TAK
    120 263 MATEUSZ KUŹMIŃSKI 1990 WAŁCZ BIEG
    121 143 SYLWIA KUŹNIACKA 1978 PIŁA BIEG
    122 78 JACEK KUŹNIACKI 1978 PIŁA BIEG TAK
    123 162 ANNA KWIDZIŃSKA 1979 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    124 163 PAWEŁ KWIDZIŃSKI 2001 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    125 333 JERZY LAJTER 1950 PIŁA 4 RUN TEAM PIŁA BIEG TAK
    126 1 IRENA LASOTA 1951 WAŁCZ BIEG
    127 2 MIROSŁAW LASOTA 1953 WAŁCZ BIEG
    128 363 PAULINA LEMAŃSKA 1985 PIŁA BIEG
    129 189 STANISŁAW LENARTOWICZ 1960 STARA LUBIANKA NW TAK
    130 43 SŁAWOMIR LESZCZYŃSKI 1967 PIŁA KB TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    131 348 BARTŁOMIEJ LEWANDOWSKI 1996 WYRZYSK BIEG
    132 179 STANISŁAW LIPIEJKO 1956 DOLASZEWO -- BIEG TAK
    133 29 STEFANIA LISIECKA 1954 PIŁA NW TAK
    134 11 BOŻENA ŁUC 1983 KRĘPSKO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    135 150 EWA MĄCZYŃSKA 1988 PIŁA E-FIZJO TEAM BIEG TAK
    136 151 DOMINIK MĄCZYŃSKI 1984 PIŁA E-FIZJO TEAM BIEG TAK
    137 9 RYSZARD MAJTYKA 1969 DOLASZEWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG
    138 230 WITOLD MĄKA 1990 TRZCIANKA ARCAN TEAM BIEG
    139 122 ŁUKASZ MARCHEL 1980 PIŁA PIŁA JULA BIEG
    140 118 RYSZARD MARTUSZEWSKI 1972 WAŁCZ BIEG
    141 180 EWA MATUSIK 1984 TUCZNO BIEG
    142 181 JANUSZ MATUSIK 1955 TUCZNO NIEZRZESZONY/TUCZNO BIEG
    143 186 ANNA MATYSEK 1982 WAŁCZ BIEG
    144 169 IRENEUSZ MATYSEK 1958 WAŁCZ SAMOTNY WILK BIEG
    145 92 VIOLETTA MĘCINA 1978 WAŁCZ BIEG
    146 356 BARTEK MELLENTHIN 1989 KACZORY GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG TAK
    147 136 MARZENA MICHALSKA-KRYSZAK 1971 PIŁA NW
    148 119 MACIEJ MIKUŁAN 1983 STARA ŁUBIANKA BIEG
    149 155 JACEK MITUTA 1978 POŁAJEWO KB GMINA CZARNKÓW BIEG TAK
    150 147 RAFAŁ MOL 1975 KACZORY GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG TAK
    151 187 MAGDALENA MOSKAL 1989 PIŁA BIEG TAK
    152 190 STANISŁAW MRUGALSKI 1964 PRZĘSIN BIEG
    153 158 ANDRZEJ NAPIERAŁA 1958 GOSTYŃ MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM BIEG TAK
    154 220 WIOLETA NOWAK 1976 SZYDŁOWO BIEG
    155 130 KRZYSZTOF NOWAK 2001 PIŁA BIEG TAK
    156 254 SYLWESTER NOWICKI 1968 PIŁA BIEG
    157 134 ALEKSANDRA OLESZCZYK 1981 KACZORY NW
    158 152 ADAM OLESZCZYK 1975 KACZORY GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG
    159 80 SYLWIA OSIŃSKA 1980 SZYDŁOWO OSIŃSCY TEAM BIEG TAK
    160 79 MARCIN OSIŃSKI 1979 SZYDŁOWO OSIŃSCY TEAM BIEG TAK
    161 192 ARTUR OSMYK 1975 WALCZ 100 BATALION LACZNOSCI BIEG
    162 360 KRZYSZTOF PABICH 1973 PIŁA BIEG TAK
    163 99 MARCIN PALICKI 1992 RUDNA BIEG TAK
    164 104 WIESŁAW PATELSKI 1963 DOLASZEWO BIEG TAK
    165 101 MONIKA PAWŁOWSKA 1978 UJŚCIE BIEG
    166 203 ARTUR PAWŁOWSKI 1976 UJŚCIE AKB OLĘDRY BIEG TAK
    167 128 KRZYSZTOF PERMUS 1962 WYSOKA BIEG
    168 210 TERESA PERTEK 1955 ŁUGI UJSKIE A.K.B. OLĘDRY BIEG
    169 211 BOLESŁAW PERTEK 1953 ŁUGI UJSKIE A.K.B. OLĘDRY BIEG
    170 42 RAFAŁ PIASECKI 1977 PIŁA BIEG TAK
    171 301 KRZYSZTOF PIECHOWSKI 2000 PIŁA LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA BIEG TAK
    172 303 KRZYSZTOF PIECHOWSKI 1976 PIŁA LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA BIEG TAK
    173 17 JAROSŁAW PIŃKOWSKI 1978 SZYDŁOWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO / SZKOŁA POLICJI W PILE BIEG
    174 154 ANDRZEJ PIOTROWSKI 1971 PIŁA IRONPILA.PL BIEG
    175 111 KRZYSZTOF PISAŃCZYN 1977 PIŁA COLORIS PIŁA BIEG TAK
    176 294 MAGDALENA PLASZCZYK 1979 PIŁA 4RUN TEAM PIŁA BIEG TAK
    177 94 EMIL PLASZCZYK 1978 PIŁA BIEG TAK
    178 261 MAŁGORZATA PLATA 1968 KACZORY GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG TAK
    179 96 KRYSTYNA PLATH KOPERSKA 1960 SŁAWNO BIEG
    180 331 MONIKA PLEWA 1984 PIŁA BIEG TAK
    181 368 MAGDALENA PLEWA 1983 KACZORY BIEG
    182 219 PIOTR PLEWA 1973 PIŁA 4 RUN TEAM PIŁA BIEG
    183 49 DOMINIKA POCHOWSKA 1994 PIŁA BIEG
    184 15 PIOTR PODKOWA 1976 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG
    185 224 PAWEŁ POMAGALSKI 1972 WAŁCZ 100 BATALION ŁĄCZNOŚCI BIEG
    186 74 AGNIESZKA POWAŁKA 1979 DOBRZYCA NW
    187 221 KAZIMIERZ PRENDECKI 1949 WAŁCZ PRENDKI TRI NW
    188 62 MARCIN PRUS 1979 PIŁA BIEG TAK
    189 165 MICHAŁ PRZEWOŹNIAK 1985 PIŁA ONIONRUNNERS BIEG TAK
    190 50 MARLENA PRZYBYŁ 1969 PIŁA BIEG
    191 184 MARIANNA PRZYBYŁ 1953 PIŁA NW TAK
    192 300 WALDEMAR PYTLARZ 1963 PIŁA RUNNING 5 BIEG
    193 178 DAMIAN RASZKA 1979 PIŁ YOU CAN BE INTERACTIVE BIEG
    194 39 MICHAŁ RATKA 1980 PIŁA E-FIZJO TEAM NW TAK
    195 240 MACIEJ ROGOWSKI 1998 DOLASZEWO BIEG
    196 243 MAREK ROGOWSKI 1973 DOLASZEWO BIEG TAK
    197 341 TOMASZ RUDZIŃSKI 1983 WYRZYSK KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG
    198 218 LUCJAN RUTKOWSKI 1961 TRZCIANKA ARCAN TEAM BIEG
    199 59 KRZYSZTOF SADOCHA 1978 PIŁA BIEG
    200 45 BARTŁOMIEJ SAGAN 1984 PIŁA BIEG TAK
    201 6 KRZYSZTOF SAMBOR 1984 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG
    202 188 MICHAŁ SATERNUS 1975 PIŁA BIEG
    203 343 MARIA SAWA 1989 KŁODA NW
    204 222 ADAM SEWERYN 1982 PIŁA BIEG TAK
    205 87 MATEUSZ SIEKIERSKI 1989 PIŁA BIEG TAK
    206 68 PAULINA SIENKIEWICZ - GADZIKOWSKA 1981 PIŁA BIEG TAK
    207 173 DAMIAN SIEROCKI 1982 SZYDŁOWO TEAM RUN GOŁAŃCZ BIEG
    208 232 BOŻENA SIKORSKA 1963 PIŁA NW
    209 208 ALDONA SKIBIŃSKA 1972 CZARNKÓW CZARNKÓW BIEG
    210 133 KAZIMIERZ SKIERA 1958 ŁOBŻENICA BIEG TAK
    211 66 DARIUSZ SKOWERA 1966 PILA LOKATOR PIŁA BIEG TAK
    212 31 MATEUSZ SKRYPAK 1988 PIŁA BIEG
    213 26 FILIP ŚLIWIŃSKI 1990 DOLASZEWO 1 RBLOG WAŁCZ BIEG
    214 47 MAŁGORZATA SŁOWIK 1977 PIŁA BIEG
    215 146 MAGDALENA ŚMIGIEL 1989 PIŁA FIZJOTERAPIA DAKMED PIŁA BIEG TAK
    216 153 MARCIN SPILISZEWSKI 1995 PILA GYMFACTORY PILA BIEG
    217 241 ANNA SPYCHALSKA 1976 PIŁA BIEG
    218 338 ADAM SROKA 1981 KUŹNICA CZARNKOWSKA BIEG
    219 22 MACIEJ STACHOWIAK 1974 PIŁA BIEG
    220 145 AGATA STANKOWSKA 1985 PIŁA FIZJOTERAPIA DAKMED PIŁA BIEG TAK
    221 161 KAMIL STARSZAK 2002 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    222 160 MARCIN STARSZAK 1982 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    223 46 ADAM STEFANIAK 1987 PIŁA BIEG TAK
    224 213 AGATA STEFAŃSKA 1978 PIŁA BIEG
    225 212 MAREK STEFAŃSKI 1980 PIŁA BIEG
    226 51 JACEK STEINKE 1967 PIŁA BIEG
    227 110 MARCIN STĘPIEŃ 1982 ZŁOTÓW BIEG TAK
    228 64 MONIKA STROKOSZ 1975 PIŁA NW TAK
    229 44 ANNA STROMIDŁO 1982 PIŁA PILSKI BRACTWO TURYSTYKI ROWEROWEJ BIEG
    230 274 WIOLETTA STRZELCZYK 1974 PIŁA BIEG TAK
    231 199 MACIEJ STRZELCZYK 1970 PIŁA 4RUN TEAM PIŁA BIEG
    232 107 MAŁGORZATA STRZELECKA 1972 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA BIEG TAK
    233 84 MAŁGORZATA SUCHAŃSKA 1967 PIŁA BIEG
    234 91 MARIUSZ ŚWIĘCIASZEK 1973 WALCZ BIEG
    235 194 PRZEMYSŁAW ŚWIERAD 1980 WAŁCZ 100 BATALION ŁĄCZNOŚĆ BIEG
    236 105 ROBERT ŚWIĘTOCHOWSKI 1985 MORZEWO TEAM MORZEWO BIEG TAK
    237 238 ZYGMUNT SZCZUROWSKI 1955 PIŁA BIEG
    238 200 ALINA SZNABEL 1955 PIŁA RUNNING 5 BIEG TAK
    239 108 JUSTYNA SZULC 1983 PIŁA BIEG TAK
    240 106 ARKADIUSZ SZWEDZKI 1980 WALCZ BIEG
    241 217 PAWEŁ SZYMAŃSKI 1988 PIŁA 4 RUN TEAM PIŁA BIEG
    242 252 SEBASTIAN SZYMAŃSKI 1975 TRZCIANKA ARCAN TEAM BIEG
    243 157 MONIKA SZYMCZAK 1984 PIŁA KRÓLICZKI W PLECAKU BIEG TAK
    244 164 ZBIGNIEW TABAKA 1948 WAŁCZ NIEZRZESZONY BIEG
    245 117 MARTA TATERA 1990 PIŁA NW TAK
    246 72 KAROL TERESZCZUK 1972 PIŁA LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA BIEG TAK
    247 354 MAREK TOWSTOKORY 1976 ZŁOTÓW ZŁOTÓW BIEG
    248 8 SEBASTIAN TRZECIAK 1974 ZAWADA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    249 297 BEATA TYMIENIECKA 1965 PIŁA TYMIAN 1 NW TAK
    250 242 JAKUB WACHOWIAK 2002 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG
    251 182 MACIEJ WAJS 1973 PIŁA BIEG TAK
    252 73 MAŁGORZATA WAŁEK 1983 PIŁA BIEG
    253 135 SYLWESTER WASZAK 1987 SZYDŁOWO NW
    254 38 ANNA WEINSTOK 1981 PIŁA BIEG TAK
    255 40 ADAM WEINSTOK 1979 PIŁA BIEG TAK
    256 76 MAGDALENA WIĄCEK 1973 PIŁA BIEG TAK
    257 34 SEBASTIAN WICHER 1980 ŚMIŁOWO BIEG TAK
    258 144 ANDRZEJ WIETRZYCKI 1959 TRZCIANKA NW
    259 352 TOMASZ WINCZEK 1989 PIŁA BIEG
    260 233 ŻANETTA WNUK 1977 ZAKRZEWO BIEG
    261 234 SŁAWOMIR WNUK 1976 ŚMIARDOWO ZŁOTOWSKIE BIEG
    262 167 EWA WODNICKA 1968 GRYFICE RUNGRYF GRYFICE BIEG
    263 113 ALEKSANDRA WOJTANIA 1987 PIŁA LE ALEMAR BIEG TAK
    264 35 ELŻBIETA WOJTANIA 1961 PIŁA NW TAK
    265 63 MARCIN WOJTANIA 1987 PIŁA LE ALEMAR BIEG TAK
    266 52 PIOTR WOLSKI 1968 KRAJENKA BIEG TAK
    267 23 PATRYCJA WOŹNA 1994 PIŁA BIEG TAK
    268 85 GRZEGORZ WOŹNIAK 1985 KRAJENKA KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK / MOS KRAJENKA BIEG
    269 83 HENRYK WRÓBEL 1955 PIŁA BIEG TAK
    270 90 MAŁGORZATA WUCENS 1979 PIŁA BIEG
    271 12 JOANNA WYRWA-KRZYŻAŃSKA 1968 PIŁA KRÓLICZKI W PLECAKU BIEG TAK
    272 159 KAMIL ZAJĄC 1990 RODOWO MULTIFLORA BIEG TAK
    273 93 ELŻBIETA ZALESKA 1975 WALCZ BIEG
    274 114 ANIELA ZAPIEC 1957 WYSOKA BIEG TAK
    275 137 LESZEK ZAPIEC 1949 WYSOKA NW TAK
    276 235 MARTA ZAWADA 1978 PIŁA BIEG TAK
    277 86 PIOTR ZAWORKA 1986 PIŁA BIEG
    278 41 AGNIESZKA ZBIELSKA 1977 PIŁA BIEG TAK
    279 177 GRZEGORZ ZDANIUKIEWICZ 1962 WAŁCZ WĘZEŁ TELEINFORMATYCZNY WAŁCZ BIEG
    280 36 SŁAWOMIR ZGLIŃSKI 1968 DOBRZYCA BIEG
    281 183 EWA ZIARNIK 1982 DOBRZYCA NW
    282 347 PIOTR ZIELIŃSKI 1987 TARNOWO PODGÓRNE BIEG
    283 112 MICHAŁ ZIEMICHÓD 1987 MIASTECZKO KRAJEŃSKIE BIEG TAK
    284 60 KINGA ZIMNIAK 1981 PIŁA BIEG
    285 89 KATARZYNA ŻURAWSKA 1979 KACZORY GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG TAK
    286 70 ANGELIKA ZYGMUNT 1975 PIŁA BIEG
    287 71 MARCIN ZYGMUNT 1974 PIŁA BIEG
    288 434 MICHAŁ POCZĄTEK 1955 PIŁA BIEG TAK
    289 437 PIOTR FRANCKOWIAK 1970 PIŁA BIEG TAK
    290 416 BARBARA PRZEWOŹNIAK 1986 PIŁA BIEG TAK
    291 401 PAWEŁ CISZEWSKI 1988 MIASTECZKO KRAJEŃSKIE BIEG TAK
    292 436 MIECZYSŁAW SELL 1976 OSIEK NAD NOTECIĄ BIEG TAK
    293 MIROSŁAWA SZUDERA 1983 PIŁA NW
    294 406 BARTOSZ FĄS 1987 ŁOBŻENICA LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA BIEG TAK
    295 432 MICHAŁ WAJER 1985 OSIEK NAD NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    296 411 MIROSLAW DWORNICKI 1966 PIŁA BIEG TAK
    297 438 MACIEJ KWIATKOWSKI 2000 BIAŁOŚLIWIE BIEG TAK
    298 409 ALEKSANDRA KONIECZNA 1978 BIAŁOŚLIWIE NW TAK
    299 413 EWELINA TUSIŃSKA 1984 BIAŁOŚLIWIE NW TAK
    300 424 ROMUALD PODLECKI 1955 PIŁA LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA BIEG TAK
    301 427 MICHAŁ CENTKA 1978 ZŁOTÓW ŚWIĘTA TEAM. BIEG TAK
    302 428 JUSTYNA KWIATKOWSKA 1977 BIALOSLIWIE BIEG TAK
    303 402 DOMINIK PAJĄK 2002 BIAŁOŚLIWIE BIEG TAK
    304 TOMASZ KUSTER 1983 BIAŁOŚLIWIE BIEG
    305 404 DAMIAN KLISZEWSKI 1970 BYDGOSZCZ BIEG TAK
    306 431 ELIGIUSZ SAWICKI 1963 ZŁOTÓW BIEG TAK
    307 412 MARCIN LELEŃ 1984 POZNAŃ BIEG TAK
    308 417 DANIEL SZMYT 1977 WYSOKA KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    309 421 KRZYSZTOF GÓRA 1974 CHODZIEŻ FUNDACJA ZŁOTOWIANKA BIEG TAK
    310 414 MIROSŁAW WEGNER 1960 PIŁA PILSKI KLUB KARATE DO TSUNAMI BIEG TAK
    311 407 EWA PIOTROWSKA 1980 KACZORY GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG TAK
    312 422 MONIKA JAGŁA 1972 BIAŁOŚLIWIE SPORTICO BIAŁOŚLIWIE BIEG TAK
    313 426 ELWIRA JANUŻYK 1971 BIAŁOŚLIWIE SPORTICO BIAŁOŚLIWIE BIEG TAK
    314 430 ANDRZEJ GAŃSKI 1974 KRAJENKA AKTYWNA KRAJENKA BIEG TAK
    315 KATARZYNA BANASZKIEWICZ 1968 KACZORY BIEG
    316 DANIEL WILK 1972 KRZYŻ WLKP KLUB BIEGACZA AKTYWNI KRZYŻ WLKP. BIEG
    317 405 SYLWIA KARABASZ 1977 ZŁOTÓW BIEG TAK
    318 435 KRZYSZTOF KARABASZ 1976 ZŁOTÓW BIEG TAK
    319 420 ANDRZEJ BORSZCZ 1966 PILA WATAHA-LACZY NAS BIEGANIE BIEG TAK
    320 429 IWONA KRASOWSKA 1976 PIŁA BIEG TAK
    321 425 MARCIN KRASOWSKI 1976 PIŁA BIEG TAK
    322 418 DARIUSZ RATKA 1960 PIŁA E-FIZJO TEAM NW TAK
    323 403 MATEUSZ JOSZKO 1986 WYRZYSK BIEG TAK
    324 WIESŁAW KLISZEWSKI 1946 BYDGOSZCZ NW
    325 415 GRZEGORZ SZPOJDA 1977 WYRZYSK KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    326 408 ANTONINA STRZELECKA 2006 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA NW TAK
    327 423 REMIGIUSZ LEWANDOWSKI 1959 ZŁOTÓW KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    328 410 KAMILA KUBIŃSKA 1985 OSIEK NAD NOTECIĄ BIEG TAK
    329 433 SYLWIA RÓZGA 1992 POZNAŃ BIEG TAK
    330 419 MAGDALENA BUCZKO 1991 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK