Strona główna     Zapisy     Lista startowa     Statystyki

IV Trudny Półmaraton św. Huberta

Patronat: Starosta Pilski Eligiusz Komarowski, Wójt Gminy Szydłowo Dariusz Chrobak
Dystans: 21,1 km
Data: sobota, 27 października 2018r.
Miejsce: Stara Łubianka
Regulamin:   Przeczytaj Regulamin  
Mapa:   Zobacz mapę biegu  
Profil trasy:   Zobacz profil trasy  
Mapa NW:   Zobacz mapę marszu NW  
Wpisowe on-line: 40 zł
Do startu pozostało:


Na cel charytatywny zebraliśmy już na konto: 1850 zł. Dziękujemy!
  • Lp Nr
    start.
    Imię i Nazwisko Rok ur. Miejscowość Klub Bieg
    Marsz
    Opłata
    1 39 MICHAŁ PŁATNIKÓW 1987 CHODZIEŻ BIEG TAK
    2 81 MACIEJ ROSSA 1975 CHODZIEŻ KOŁO ŁOWIECKIE NR 20 NOTEĆ CHODZIEŻ BIEG TAK
    3 132 KRZYSZTOF ROĆKO 1983 CZAPLA CZAPLA BIEG TAK
    4 100 PIOTR TYLMAN 1982 CZAPLINEK RUNDORFINA BIEG TAK
    5 20 MARCIN HINCA 1979 DOBRZYCA BIEG TAK
    6 38 SŁAWOMIR ZGLIŃSKI 1968 DOBRZYCA BIEG TAK
    7 77 TOMASZ TOJZA 1974 DOBRZYCA ABSENS CARENS BIEG TAK
    8 15 DAMIAN SZYMAŃSKI 1964 DOLASZEWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    9 25 DANIEL NAMYŚLAK 1977 DOLASZEWO BIEG TAK
    10 28 FILIP ŚLIWIŃSKI 1990 DOLASZEWO BIEG TAK
    11 52 EWA KORBA 1972 DOLASZEWO RUNNING 5 BIEG TAK
    12 42 ŁUKASZ BINIEK 1983 DOLASZEWO BIEG TAK
    13 68 PRZEMYSLAW PRACZYK 1974 DOLASZEWO BIEG TAK
    14 62 MARTA NAMYŚLAK 1980 DOLASZEWO BIEG TAK
    15 7 SYLWESTER BAZIMIEROWSKI 1971 DOLASZEWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    16 139 STANISŁAW LIPIEJKO 1956 DOLASZEWO -- BIEG TAK
    17 9 RYSZARD MAJTYKA 1969 DOLASZEWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    18 65 PAWEŁ KĄDZIELA 1980 DOBRZYCA BIEG TAK
    19 109 DOROTA FRANCIKOWSKA 1966 DĄBKI MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM BIEG TAK
    20 98 ANDRZEJ NAPIERAŁA 1958 GOSTYŃ MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM BIEG TAK
    21 154 RYSZARD OCHNIO 1975 JASTROWIE POLONIA JASTROWIE WTZ JASTROWIE BIEG TAK
    22 172 BEATA KĄCKOWSKA-SZKLARZ 1974 JEZIORKI JEZIORKI AKTYWNA WIEŚ NW TAK
    23 145 MAREK KĄCKOWSKI 1953 JEZIORKI JEZIORKI AKTYWNA WIEŚ NW TAK
    24 KATARZYNA BANASZKIEWICZ 1968 KACZORY BIEG
    25 31 KATARZYNA BANASZKIEWICZ 1968 KACZORY BIEG TAK
    26 1 DANUTA KOZŁOWSKA 1967 KACZORY KLUB WESOŁEGO BIEGACZA BIEG TAK
    27 46 ZYGMUNT SZCZUROWSKI 1955 KACZORY BIEG TAK
    28 126 EWA PIOTROWSKA 1980 KACZORY GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG TAK
    29 140 AGNIESZKA KUPICH 1975 KACZORY ENERGY SILOWNIA FITNESS KACZORY BIEG TAK
    30 171 ADAM OLESZCZYK 1975 KACZORY GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG TAK
    31 136 MARIUSZ KOZERA 1975 KACZORY BIEG TAK
    32 182 KLAUDIUSZ KOZŁOWSKI 1986 KACZORY BIEG TAK
    33 66 ARTUR MAJEWSKI 1977 KALISZ POMORSKI NADLEŚNICTWO MIROSŁAWIEC BIEG TAK
    34 61 PAWEŁ KACZMAREK 1977 KOSTRZYN ECHO ZIEMI KOSTRZYŃSKIEJ BIEG TAK
    35 16 GRZEGORZ WOŹNIAK 1985 KRAJENKA AKTYWNA KRAJENKA BIEG TAK
    36 49 ADAM STURMOWSKI 1979 KRAJENKA BIEG TAK
    37 122 ANDRZEJ GAŃSKI 1974 KRAJENKA AKTYWNA KRAJENKA BIEG TAK
    38 6 BOŻENA ŁUC 1983 KRĘPSKO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    39 75 RAFAŁ MOL 1975 KACZORY GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG TAK
    40 SŁAWOMIR MATUSZCZYK 1972 MIROSŁAWIEC OSP MIROSŁAWIEC NW
    41 43 MICHAŁ PIETRZAK 1978 OKONEK BIEG TAK
    42 165 DARIUSZ BĄK 1976 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    43 59 JAKUB FILIPIAK 1992 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    44 112 MICHAŁ WAJER 1985 OSIEK NAD/NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    45 142 KORNELIA MRUK-HORODECKA 1977 OLSZEWKA BIEG TAK
    46 157 MARCIN GAPINSKI 1976 PILA GIRO DI ZAWADA BIEG TAK
    47 186 LUKASZ DEBOWCZYK 1982 PILA BIEG TAK
    48 ANNA BOSIANEK 1983 PIŁA DZIKI I SIKORKI BIEG
    49 19 PRZEMYSŁAW WÓDZ 1977 PIŁA BIEG TAK
    50 KRZYSZTOF KRAKOWSKI 1981 PIŁA BIEG
    51 22 IRENA HOGA 1965 PIŁA NW TAK
    52 24 MACIEJ STACHOWIAK 1974 PIŁA BIEG TAK
    53 86 MIROSŁAW WEGNER 1960 PIŁA PILSKI KLUB KARATE DO TSUNAMI BIEG TAK
    54 26 HENRYK WRÓBEL 1955 PIŁA BIEG TAK
    55 168 BARTŁOMIEJ NOWAK 1974 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA BIEG TAK
    56 51 MARZENA ZAWADZKA 1970 PIŁA RUNNING 5 BIEG TAK
    57 27 PAULINA SIENKIEWICZ GADZIKOWSKA 1981 PIŁA BIEG TAK
    58 176 MICHAŁ RATKA 1980 PIŁA E-FIZJO TEAM NW TAK
    59 29 MARCIN CIEMIĘGA 1969 PIŁA BIEG TAK
    60 30 SEBASTIAN NICPOŃ 1981 PIŁA BIEG TAK
    61 149 JAN ZBIELSKI 1951 PIŁA PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING NW TAK
    62 35 AGNIESZKA ZBIELSKA 1977 PIŁA BIEG TAK
    63 36 ALEKSANDRA FONS 1983 PIŁA BIEG TAK
    64 37 MIROSŁAW DWORNICKI 1966 PIŁA BIEG TAK
    65 RAFAŁ KOZŁOWSKI 1976 PIŁA BIEG
    66 183 PIOTR SZEWS 1969 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA NW TAK
    67 184 ANNA SZEWS 1978 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA NW TAK
    68 162 ROMUALD STUPKIEWICZ 1952 PIŁA ALTVATER BIEG TAK
    69 111 DARIUSZ JUSTA 1968 PIŁA AMATOR 1RBLOG WAŁCZ BIEG TAK
    70 163 JACEK PAWELEC 1974 PIŁA 12 BBSP BIEG TAK
    71 95 ILONA PAWELEC 1975 PIŁA 12 BBSP NW TAK
    72 103 IRENA KATZBAN 1965 PIŁA 1965 BIEG TAK
    73 ZENON BUDA 1953 PIŁA 1965 NW
    74 104 KRZYSZTOF RYBAK 1978 PIŁA NIEZRZESZONY BIEG TAK
    75 134 ANITA HASS 1981 PIŁA E-FIZJO TEAM BIEG TAK
    76 179 ARTUR HASS 1982 PIŁA E-FIZJO TEAM BIEG TAK
    77 44 KAROL LOREK 1968 PIŁA BIEG TAK
    78 54 WALDEMAR PYTLARZ 1963 PIŁA RUNNING 5 BIEG TAK
    79 47 PIOTR ZAWORKA 1986 PIŁA BIEG TAK
    80 48 MARCIN MARKOWSKI 1976 PIŁA BIEG TAK
    81 MATEUSZ PAŁYS 1979 PIŁA 4RUN TEAM PIŁA BIEG
    82 69 MARCIN SIKORSKI 1982 PIŁA KMC BIEG TAK
    83 97 MICHAŁ DOWCZYŃSKI 1977 PIŁA KAMELEONTEAM BIEG TAK
    84 130 KAROL TERESZCZUK 1972 PIŁA LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA BIEG TAK
    85 96 BEATA NOWAK 1969 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA NW TAK
    86 58 ORFEUSZ KURZACZ 1972 PIŁA 4 RUN TEAM PIŁA BIEG TAK
    87 159 ANNA DRZASTAWA 1962 PIŁA NW TAK
    88 161 AGNIESZKA CYBULSKA-PACHOLSKA 1980 PIŁA BIEG TAK
    89 153 MONIKA SZYMCZAK 1984 PIŁA KRÓLICZKI W PLECAKU BIEG TAK
    90 146 JERZY JANKOWSKI 1959 PIŁA NW TAK
    91 MAŁGORZATA WUCENS 1979 PIŁA BIEG
    92 89 MICHAŁ KACZMAREK 1984 PIŁA ONIONRUNNERS BIEG TAK
    93 JACEK PAWELEC 1974 PIŁA 12 BBSP BIEG
    94 187 ARKADIUSZ ZADRANOWICZ 1978 PIŁA BIEG TAK
    95 TOMASZ KNAP 1982 PIŁA BIEG TAK
    96 144 FILIP SIWCZYŃSKI 1983 PIŁA KRÓLICZKI W PLECAKU BIEG TAK
    97 138 AGATA LIGENZA-KOWALCZUK 1981 PIŁA BIEG TAK
    98 141 MARTA BOCHENEK 1995 PIŁA DZIKI I SIKORKI BIEG TAK
    99 180 ANETA BAZIUK 1978 PIŁA DZIKI I SIKORKI BIEG TAK
    100 MIROSŁAW BŁAUCIAK 1972 PIŁA 104 BATALION LOGISTYCZNY WAŁCZ BIEG
    101 129 MARCIN GAWLIŃSKI 1981 PIŁA 104 BATALION LOGISTYCZNY WAŁCZ BIEG TAK
    102 MIROSŁAW ADAMCZYK 1970 PIŁA NW
    103 119 BARBARA BELTER 1982 PIŁA DZIKI I SIKORKI BIEG TAK
    104 117 DAMIAN GRACZKOWSKI 1995 PIŁA BIEG TAK
    105 53 ALINA SZNABEL 1955 PIŁA RUNNING 5 BIEG TAK
    106 70 TOMASZ PIERŚCIENIAK 1978 PIŁA BIEG TAK
    107 174 ARTUR KŁOS 1982 PIŁA BIEG TAK
    108 115 MICHAŁ MATEJEK 1983 PIŁA BIEG TAK
    109 74 JANUSZ GRZEŚK 1968 PIŁA BIEG TAK
    110 55 ADAM BLAJCHERT 1976 PIŁA RUNNING 5 BIEG TAK
    111 84 ROMUALD PODLECKI 1955 PIŁA LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA NW TAK
    112 158 PRZYBYŁ MARIANNA 1953 PIŁA NW TAK
    113 120 WOJCIECH GŁADYSZ 1982 PIŁA CRAFTWARE RUNNING TEAM BIEG TAK
    114 67 ALICJA BARBUSIŃSKA 1972 PIŁA BIEG TAK
    115 131 MAGDALENA WIĄCEK 1973 PIŁA DZIKI I SIKORKI BIEG TAK
    116 133 RYSZARD BEKTA 1958 PIŁA BIEG TAK
    117 121 JADWIGA FUTERSKA 1959 PIŁA NW TAK
    118 MARIA SZATANIK 1957 PIŁA NW
    119 KATARZYNA KORNIEWICZ 1977 PIŁAPIŁA LOKATOR PIŁA BIEG
    120 107 MARCIN CHMIELEWSKI 1978 POZNAŃ PROTYM REACING TEAM NW TAK
    121 118 MICHAŁ STAWIŃSKI 1988 POZNAŃ NIGHT RUNNERS BIEG TAK
    122 PIOTR BARAŃSKI 1968 POZNAŃ NIGHT RUNNERS/231GO BIEG TAK
    123 127 MAŁGORZATA SŁOWIK 1977 PIŁA - BIEG TAK
    124 175 ZBIGNIEW KONDERA 1975 PIŁA KRÓLICZKI W PLECAKU BIEG TAK
    125 76 ARKADIUSZ ADAMCZYK 1968 PIŁA BIEG TAK
    126 92 JACEK STEINKE 1967 PIŁA BIEG TAK
    127 79 JOANNA WYRWA-KRZYŻAŃSKA 1968 PIŁA BIEG TAK
    128 91 ANDRZEJ KOLANKOWSKI 1960 PIŁA BIEG TAK
    129 MAŁGORZATA SŁOWIK 1977 PIŁA BIEG
    130 85 JERZY LAJTER 1950 PIŁA 4 RUN TEAM PIŁA BIEG TAK
    131 147 PRZEMYSŁAW GLINKA 1965 PIŁA PRZEMKO Z PIŁY BIEG TAK
    132 178 MICHAŁ LIGENZA 1982 ROMANOWO DZIKI I SIKORKI BIEG TAK
    133 93 HANNA SZYMAŃSKA 1974 SKÓRKA BIEG TAK
    134 124 JACEK SZYMAŃSKI 1967 SKÓRKA NW TAK
    135 21 MACIEJ MIKUŁAN 1983 STARA ŁUBIANKA BIEG TAK
    136 3 PIOTR PODKOWA 1976 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    137 4 MAŁGORZATA GAWROŃSKA 1979 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO NW TAK
    138 5 ZBIGNIEW KOWALSKI 1959 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO NW TAK
    139 10 KRZYSZTOF SAMBOR 1984 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    140 11 GRZEGORZ GAWROŃSKI 1970 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    141 12 PIOTR DROŻDŻ 1970 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    142 13 KATARZYNA DROŻDŻ 1973 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO NW TAK
    143 2 GRZEGORZ LEWANDOWSKI 1976 SZYDŁOWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    144 99 MARCIN OSIŃSKI 1979 SZYDŁOWO ASTA BIEG TAK
    145 156 MICHAŁ ZBIERAJEWSKI 1980 SZYDŁOWO TORPEDA SZYDŁOWO BIEG TAK
    146 78 AGNIESZKA GODLEWSKA 1974 SZYDŁOWO BIEG TAK
    147 14 JAROSŁAW PIŃKOWSKI 1978 SZYDŁOWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO / SZKOŁA POLICJI PIŁA BIEG TAK
    148 150 LILIANA KSIĄŻEK 1986 SZYDŁOWO BIEG TAK
    149 8 SEBASTIAN TRZECIAK 1974 SZYDŁOWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    150 101 RENATA KOWALEWSKA 1975 SZYDŁOWO BIEG TAK
    151 170 KAZIMIERZ KOLEBUK 1952 TRZCIANKA MG RUNNING TEAM NW TAK
    152 ANDRZEJ WIETRZYCKI 1959 TRZCIANKA NW
    153 164 ANDRZEJ WIETRZYCKI 1959 TRZCIANKA NW TAK
    154 105 KATARZYNA ŻEBROWSKA 1967 TRZCIANKA BIEG TAK
    155 152 JAROSŁAW MADAJCZAK 1973 TRZCIANKA TIME BIEG TAK
    156 113 DOMINIK MAJER 1991 TUCZNO BIEG TAK
    157 185 JANUSZ MATUSIK 1955 TUCZNO NIEZRZESZONY/TUCZNO BIEG TAK
    158 173 TOMASZ BEDNARCZYK 1984 TRZCIANKA BIEG TAK
    159 80 MONIKA PAWŁOWSKA 1978 UJŚCIE AKB OLĘDRY BIEG TAK
    160 137 MARTA RACZKO 1987 WARSZAWA BIEG TAK
    161 18 PAWEŁ GĘBALA 1976 WAŁCZ BIEG TAK
    162 57 KRZYSZTOF FIAŁKOWSKI 1974 WAŁCZ 100 BATALION ŁĄCZNOŚCI BIEG TAK
    163 87 PRZEMYSŁAW ŚWIERAD 1980 WAŁCZ 100 BATALION ŁĄCZNOŚĆ BIEG TAK
    164 17 GRZEGORZ LASOCKI 1973 WAŁCZ BIEG TAK
    165 88 EMIL ŻAKOWSKI 1989 WAŁCZ WATAHA WAŁCZ BIEG TAK
    166 56 ROBERT ADAMCZYK 1974 WAŁCZ RANNERS OF WAŁCZ. BIEG TAK
    167 32 PIOTR MATUSZAK 1970 WAŁCZ BIEG TAK
    168 63 GRZEGORZ ZDANIUKIEWICZ 1962 WAŁCZ WĘZEŁ TELEINFORMATYCZNY WAŁCZ BIEG TAK
    169 40 RYSZARD MARTUSZEWSKI 1972 WAŁCZ BIEG TAK
    170 114 SŁAWOMIR PAUTER 1962 WAŁCZ BIEGAM BO LUBIĘ BIEG TAK
    171 102 ŁUKASZ AUGUSTYN 1985 WAŁCZ 104 BATALION LOGISTYCZNY WAŁCZ BIEG TAK
    172 50 EDWARD BORUCH 1965 WAŁCZ BIEG TAK
    173 73 MARCIN PRENDECKI 1977 WAŁCZ BIEG TAK
    174 ANDRZEJ WIERZBA 1948 WAŁCZ NW
    175 ROBERT ADAMCZYK 1974 WAŁCZ RANNERS OF WAŁCZ. BIEG
    176 143 MATEUSZ KUŹMIŃSKI 1990 WAŁCZ BIEG TAK
    177 JAN MYSZKOWSKI 1958 WAŁCZ BIEG TAK
    178 82 MAŁGORZATA KAPECKA 1983 WAŁCZ BIEG TAK
    179 167 DARIUSZ GOLA 1964 WAŁCZ BIEG TAK
    180 166 KRZYSZTOF NARODOWSKI 1979 WAŁCZ BIEG TAK
    181 151 IRENA LASOTA 1951 WAŁCZ BIEG TAK
    182 125 MIROSŁAW LASOTA 1953 WAŁCZ BIEG TAK
    183 83 HENRYK WIĘZIK 1945 WAŁCZ BIEG TAK
    184 94 MICHAŁ MAŁASZKO 1978 WAŁCZ BIEG TAK
    185 148 MICHAŁ DERING 1943 WAŁCZ NW TAK
    186 177 RYSZARD KILIJAŃSKI 1948 WAŁCZ NW TAK
    187 106 IZABELA PRENDECKA 1974 WAŁCZ NW TAK
    188 110 DAMIAN PRENDECKI 2002 WAŁCZ NW TAK
    189 60 SZYMON ZADROŻNY 1978 WAŁCZ WATAHA WAŁCZ BIEG TAK
    190 169 ANNA RUTKOWSKA 1969 WAŁCZ WATAHA WAŁCZ BIEG TAK
    191 108 ROMAN JAROSZ 1962 WAŁCZ 1962 BIEG TAK
    192 135 GRZEGORZ LASOTA 1967 WAŁCZ WT WAŁCZ BIEG TAK
    193 64 KAZIMIERZ PRENDECKI 1949 WAŁCZU PRENDKI TRI NW TAK
    194 71 PAWEŁ URBAŃSKI 1991 WITANKOWO OSP WITANKOWO BIEG TAK
    195 116 BEATA URBAŃSKA 1970 WITANKOWO NW TAK
    196 TOMASZ RUDZIŃSKI 1983 WYRZYSK KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG
    197 72 IRENEUSZ MATYSEK 1958 WAŁCZ SAMOTNY WILK BIEG TAK
    198 90 ANIELA ZAPIEC 1957 WYSOKA BIEG TAK
    199 123 ADAM GRYSZKIEWICZ 1990 ZAWADA A.K.B. OLĘDRY BIEG TAK
    200 41 MARCIN STĘPIEŃ 1982 ZLOTÓW BIEG TAK
    201 45 ZENON STUSIO 1957 ZŁOCIENIEC BIEG TAK
    202 23 ŁUKASZ GMURCZYK 1983 ZŁOTÓW BIEG TAK
    203 33 KACPER SZADZIŃSKI 1998 ZŁOTÓW BIEG TAK
    204 34 GABRIELA ROMECZ-KAZIK 1979 ZŁOTÓW BIEG TAK
    205 181 JUSTYNA ŚWIERCZYŃSKA 1987 ZŁOTÓW PLKS GWDA PIŁA / 5 PÓŁK SAPERÓW SZCZECIN BIEG TAK
    206 MAREK TOWSTOKORY 1976 ZŁOTÓW 1976 BIEG
    207 155 ELŻBIETA GRABOWSKA 1965 ZŁOTÓW BIEG TAK
    208 128 MAREK GRABOWSKI 1966 ZŁOTÓW BIEG TAK
    209 KATARZYNA CIOZDA 1976 ZŁOTÓW BIEG
    210 188 MICHAŁ CENTKA 1978 ZŁOTÓW MAM TĘ MOC BIEG TAK
    211 EWELINA RUMIŃSKA 1981 PIŁA BIEG
    212 160 PRZEMYSŁAW DORSZEWSKI 1978 PIŁA KS. HELI I ALBISIA BIEG TAK
    213 MARIUSZ ANDRZEJCZAK 1973 ŚMIŁOWO 4 RUN TEAM PIŁA BIEG