Strona główna     Zapisy     Lista startowa     Statystyki

III Trudny Półmaraton św. Huberta

Dystans: 21,1 km
Data: sobota, 28 października 2017r.
Miejsce: Stara Łubianka
Regulamin:   Przeczytaj Regulamin III Trudnego Półmaratonu  
Mapa:   Zobacz mapę biegu  
Profil trasy:   Zobacz profil trasy  
Mapa NW:   Zobacz mapę marszu NW  
Wpisowe on-line: 40 zł (w tym 10 zł na cel charytatywny)
Do startu pozostało:


Na cel charytatywny zebraliśmy na konto: 2010 zł. Dziękujemy!
  • Lp Numer
    startowy
    Imię i Nazwisko Rok ur. Miejscowość Klub Bieg
    Marsz
    Opłata
    1 18 GRZEGORZ LEWANDOWSKI 1976 SZYDŁOWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    2 42 MAŁGORZATA WAŁEK 1983 PIŁA BIEG TAK
    3 MONIKA SZYMCZAK 1984 PIŁA 4 RUN TEAM PIŁA BIEG
    4 114 BEATA KAMIŃSKA 1971 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    5 64 EWA KORBA 1972 DOLASZEWO BIEG TAK
    6 133 MARIUSZ JARCZYŃSKI 1969 PIŁA WKB 102 REM-RUN_TEAM BIEG TAK
    7 106 MARCIN STĘPIEŃ 1982 ZLOTOW BIEG TAK
    8 12 MAŁGORZATA GAWROŃSKA 1979 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO NW TAK
    9 61 MICHAŁ KACZMAREK 1984 PIŁA ONIONRUNNERS BIEG TAK
    10 197 ROBERT ADAMCZYK 1974 WAŁCZ RUNNERS OF WAŁCZ BIEG TAK
    11 40 WALDEMAR PYTLARZ 1963 PIŁA BIEG TAK
    12 DANIEL WIŚNIEWSKI 1958 ZŁOTÓW BIEG
    13 SWIETŁANA ZIÓŁKOWSKA 1977 SYPNIEWO OSP SYPNIEWO NW
    14 ANDRZEJ ZIÓŁKOWSKI 1978 SYPNIEWO OSP SYPNIEWO NW
    15 ANNA ZAKIELARZ 1981 SYPNIEWO OSP SYPNIEWO NW
    16 MAGDALENA PIERŚCIENIAK 1984 PIŁA BIEG
    17 MACIEJ STRZELCZYK 1970 PIŁA BIEG
    18 RAFAŁ PRENDECKI 1980 WACŁCZ PRENDKI TRIATHLON BIEG
    19 137 KAZIMIERZ KOLEBUK 1952 TRZCIANKA TRZCIANKA BIEGA NW TAK
    20 145 MARCIN KACZOR 1975 ŚWIĘCIECHOWA BIEG TAK
    21 97 DARIUSZ DEUTER 1972 ZAWADA BIEG TAK
    22 188 KAROLINA SZAMBELAŃCZYK 1979 PIŁA DRUŻYNA SZPIKU BIEG TAK
    23 86 PAWEŁ KĄDZIELA 1980 DOBRZYCA BIEG TAK
    24 182 DARIUSZ GOLA 1964 WAŁCZ BIEGAM DLA SIEBIE BIEG TAK
    25 14 PIOTR PODKOWA 1976 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    26 83 RYSZARD MARTUSZEWSKI 1972 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    27 76 ROMUALD PODLECKI 1955 PIŁA LOKATOR NIERUCHIMOŚCI PIŁA BIEG TAK
    28 110 PAULA PODLECKA 1994 PIŁA 4RUN TEAM PIŁA BIEG TAK
    29 186 RAFAŁ HNAT 1972 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    30 177 TOMASZ TOJZA 1974 DOBRZYCA BIEG TAK
    31 57 KORNELIA MRUK-HORODECKA 1977 OLSZEWKA BIEG TAK
    32 11 MATEUSZ PAŁYS 1979 PIŁA 4RUN TEAM PIŁA BIEG TAK
    33 158 SŁAWOMIR MATUSZCZYK 1972 MIROSŁAWIEC OSP MIROSŁAWIEC NW TAK
    34 26 DARIUSZ JUSTA 1968 PIŁA AMATOR 1RBLOG BIEG TAK
    35 EWA WODNICKA 1968 GRYFICE RUNGRYF GRYFICE BIEG
    36 75 MIRANDA GROCHALSKA 1969 STRZELIN BIEG TAK
    37 105 ROBERT CYLWA 1966 PIŁA BIEG TAK
    38 144 MONIKA CYLWA 1969 PIŁA BIEG TAK
    39 46 JAROSŁAW MADAJCZAK 1973 TRZCIANKA TIME BIEG TAK
    40 70 GRZEGORZ LASOTA 1967 WAŁCZ BIEG TAK
    41 PAWEŁ CIERPIKOWSKI 1976 WAŁCZ BIEG
    42 52 PRZEMYSŁAW SZYMAŃSKI 1978 TRZCIANKA REWIZOR TRI BIEG TAK
    43 190 MAREK PULAWSKI 1991 PILA MMKS PODHALE NOWY TARG BIEG TAK
    44 125 EDWARD BORUCH 1965 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    45 36 EDYTA BORUCH 1970 WALCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    46 184 SZYMON ZADROŻNY 1978 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    47 103 ANNA RUTKOWSKA 1969 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    48 ROMUALDA KOSMATKA 1966 PIŁA BIEG
    49 124 ROMUALDA KOSMATKA 1966 PIŁA BIEG TAK
    50 117 MARCIN ZYGMUNT 1974 PIŁA PZU SPORT TEAM BIEG TAK
    51 15 SEBASTIAN TRZECIAK 1974 ZAWADA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    52 91 ANIELA ZAPIEC 1957 WYSOKA BIEG TAK
    53 66 PIOTR MATUSZAK 1970 WAŁCZ RUNNERS OF WAŁCZ BIEG TAK
    54 71 MARCIN GAPIŃSKI 1976 PIŁA GIRO DI ZAWADA BIEG TAK
    55 157 MAŁGORZATA KAPECKA 1983 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA / GMINA WAŁCZ BIEG TAK
    56 195 KACPER SZADZIŃSKI 1998 ZŁOTÓW BIEG TAK
    57 19 GABRIELA ROMECZ-KAZIK 1979 ZŁOTÓW BIEG TAK
    58 168 ZDZISŁAWA GRZEBYTA 1976 PIŁA KPP PIŁA BIEG TAK
    59 148 ADAM GRZEBYTA 1977 PIŁA KPP PIŁA BIEG TAK
    60 169 SŁAWOMIR ZGLIŃSKI 1968 PIŁA BIEG TAK
    61 126 ANTONI KOCH 1961 ŚREM BIEG TAK
    62 166 SYLWIA ROMAŃCZYK 1974 CHODZIEŻ PCH-RUN BIEG TAK
    63 127 PIOTR ROMAŃCZYK 1973 CHODZIEŻ PCH-RUN BIEG TAK
    64 172 AGNIESZKA ZBIELSKA 1977 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA BIEG TAK
    65 135 NATALIA KLEDZIK 1988 CHODZIEŻ BIEG TAK
    66 116 MACIEJ CHOJNACKI 1986 CHODZIEŻ BIEG TAK
    67 62 JACEK STEINKE 1967 PIŁA BIEG TAK
    68 200 MARZENA ZAWADZKA 1970 PIŁA BIEG TAK
    69 4 MICHAŁ ZBIERAJEWSKI 1980 SZYDŁOWO TORPEDA SZYDŁOWO BIEG TAK
    70 108 JACEK PAWELEC 1974 PIŁA 12 BBSP MIROSŁAWIEC BIEG TAK
    71 ILONA PAWELEC 1975 PIŁA NW
    72 140 KATARZYNA MISUN-NOWAK 1980 OSÓWIEC OSOWA TEAM BIEG TAK
    73 39 MARTA GRABOWSKA 1993 ZŁOTÓW BIEG TAK
    74 134 MONIKA KUBIK 1974 DOLASZEWO BIEG TAK
    75 88 KRZYSZTOF KUBIK 1969 DOLASZEWO BIEG TAK
    76 54 GRZEGORZ ZDANIUKIEWICZ 1962 WAŁCZ WĘZEŁ ŁĄCZNOŚCI WAŁCZ BIEG TAK
    77 107 SŁAWOMIR PAUTER 1962 WAŁCZ BIEG TAK
    78 102 ANITA HASS 1981 PIŁA E-FIZJO TEAM BIEG TAK
    79 43 ARTUR HASS 1982 PIŁA E-FIZJO TEAM BIEG TAK
    80 KAROL LOREK 1968 PIŁA BIEG
    81 93 KRZYSZTOF RYBAK 1978 PIŁA NIEZRZESZONY BIEG TAK
    82 60 MARCIN CIEMIĘGA 1969 PIŁA BIEG TAK
    83 2 IRENA LASOTA 1951 WAŁCZ BIEG TAK
    84 3 MIROSŁAW LASOTA 1953 WAŁCZ BIEG TAK
    85 68 ARTUR MAJEWSKI 1977 KALISZ POMORSKI NADLEŚNICTWO MIROSŁAWIEC/RUNMORS KALISZ POMORSKI BIEG TAK
    86 KRZYSZTOF KOZA 1984 PIŁA 12 BBSP MIROSŁAWIEC BIEG
    87 1 HENRYK WIĘZIK 1945 WAŁCZ BIEG TAK
    88 191 WOJCIECH JARNO 1993 KRAJENKA AKTYWNA KRAJENKA BIEG TAK
    89 51 GRZEGORZ LASOCKI 1973 WAŁCZ RUNNERS OF WAŁCZ BIEG TAK
    90 175 ANDRZEJ PRZYBYLSKI 1977 PIŁA BIEG TAK
    91 199 ANETA PRZYBYLSKA 1977 PIŁA BIEG TAK
    92 RYSZARD OCHNIO 1975 JASTROWIE POLONIA JASTROWIE BIEG
    93 136 KRZYSZTOF OLĘDZKI 1977 WAŁCZ JEDNEGO SERCA BIEG TAK
    94 69 KRZYSZTOF KRAKOWSKI 1981 PIŁA BIEG TAK
    95 99 IRENA KATZBAN 1965 PIŁA BIEG TAK
    96 150 ZENON BUDA 1953 PIŁA NW TAK
    97 63 MAJA PARTYKA 1984 PIŁA GABINET MASAŻU ORFEUSZ BIEG TAK
    98 113 SŁAWOMIR NIEWCZAS 1980 WAŁCZ JEDNEGO SERCA BIEG TAK
    99 47 ŁUKASZ DĘBOWCZYK 1982 PIŁA BIEG TAK
    100 128 RYSZARD BEKTA 1958 PIŁA NIEZRZESZONY BIEG TAK
    101 53 ANNA CIECHANOWSKA 1982 PIŁA BIEG TAK
    102 65 PIOTR HAPKE 1970 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    103 130 MAREK GRABOWSKI 1966 ZŁOTÓW BIEG TAK
    104 160 ELŻBIETA GRABOWSKA 1965 ZŁOTÓW BIEG TAK
    105 196 PAULINA LEMAŃSKA 1985 PIŁA BIEG TAK
    106 20 AGNIESZKA GODLEWSKA 1974 SZYDŁOWO BIEG TAK
    107 55 PRZEMYSŁAW DORSZEWSKI 1978 PIŁA KS. ALBISIA BIEG TAK
    108 72 PAWEŁ JURKIEWICZ 1986 PRZYBKOWO 40PROCENT BIEG TAK
    109 59 PIOTR BARAŃSKI 1968 POZNAŃ NIGHT RUNNERS BIEG TAK
    110 5 RYSZARD MAJTYKA 1969 DOLASZEWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    111 6 KRZYSZTOF SAMBOR 1984 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    112 161 PRZEMYSŁAW ŚWIERAD 1980 WAŁCZ BIEGAM BO LUBIĘ BIEG TAK
    113 22 ROMAN JAROSZ 1962 WAŁCZ 100 BATALION ŁĄCZNOŚCI BIEG TAK
    114 122 DOMINIK PIOTROWSKI 1980 CHODZIEŻ PCH_RUN BIEG TAK
    115 123 ADAM STURMOWSKI 1979 KRAJENKA BIEG TAK
    116 198 ZBIGNIEW KONDERA 1975 PIŁA 4 RUN PIŁA BIEG TAK
    117 87 JERZY IWANICKI 1956 PIŁA 4 RUN TEAM PIŁA BIEG TAK
    118 120 MONIKA PAWŁOWSKA 1978 UJŚCIE AKB OLĘDRY BIEG TAK
    119 129 DARIUSZ RATKA 1960 PIŁA E-FIZJO TEAM NW TAK
    120 118 MONIKA BŁAUCIAK 1975 PIŁA OITIA SZPITAL PIŁA BIEG TAK
    121 45 MIROSŁAW BŁAUCIAK 1972 PIŁA ŻOŁNIERZ WP 104 BLOG BIEG TAK
    122 90 WANDA SKOWROŃSKA 1956 PIŁA SKOWRONEK BIEG TAK
    123 171 PAWEŁ KACZMAREK 1977 KOSTRZYN NA SZLAKU KOSTRZYN BIEG TAK
    124 154 SYLWIA PLEWA 1971 PIŁA RKS PIŁA PODLASIE BIEG TAK
    125 152 ORFEUSZ KURZACZ 1972 PIŁA BIEG TAK
    126 BARTŁOMIEJ SAGAN 1984 PIŁA MARYNARKA WOJENNA RP BIEG
    127 7 PIOTR DROŻDŻ 1970 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    128 8 KATARZYNA DROŻDŻ 1973 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO NW TAK
    129 79 RAFAŁ PRENDECKI 1980 WAŁCZ BIEG TAK
    130 MARCIN PRENDECKI 1977 WAŁCZ BIEG
    131 89 ARKADIUSZ FRĄCZEK 1981 KACZORY ARKI BIEG TAK
    132 17 SYLWESTER BAZIMIEROWSKI 1971 DOLASZEWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    133 84 BARBARA PRZEWOŹNIAK 1986 PIŁA BIEG TAK
    134 67 DARIUSZ ŚWIERCZ 1966 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    135 MAREK TOWSTOKORY 1976 ZLOTOW ZLOTOW BIEG
    136 RAFAŁ KOZŁOWSKI 1976 PIŁA BIEG
    137 73 ADAM GRYSZKIEWICZ 1990 SZYDŁOWO A.K.B. OLĘDRY ŁUGI UJSKIE BIEG TAK
    138 176 HALINA SANOCKA 1953 PIŁA 4RUN TEAM PIŁA BIEG TAK
    139 32 JACEK MITUTA 1978 POŁAJEWO KB GMINA CZARNKÓW BIEG TAK
    140 165 SYLWIA PRENDECKA 1984 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    141 98 HANNA SZYMAŃSKA 1974 SKÓRKA BIEG TAK
    142 139 JACEK SZYMAŃSKI 1967 SKÓRKA NW TAK
    143 DARIUSZ KRAJEWSKI 1983 PIŁA SPORT 4 KIDS BIEG
    144 10 GRZEGORZ GAWROŃSKI 1970 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    145 24 KRZYSZTOF AMBROŻUK 1982 PIŁA PIELUCHOWANIEWIELORAZOWE.PL BIEG TAK
    146 77 ADAM WIATR 1982 WAŁCZ BIEG TAK
    147 ALEKSANDRA CHODARCEWICZ 1972 POZNAŃ NIGHT RUNNERS POZNAŃ BIEG
    148 44 MICHAŁ STAWIŃSKI 1988 POZNAŃ NIGHT RUNNERS BIEG TAK
    149 GRZEGORZ BŁASZCZYK 1976 PIŁA BIEG
    150 MIKOŁAJ JANAS 1978 ZIELONA GÓRA NW
    151 146 EWA DZIUBCZYNSKA 1967 WAŁCZ NW TAK
    152 101 KATARZYNA ŻEBROWSKA 1967 TRZCIANKA BIEG TAK
    153 181 SEBASTIAN MAZURKIEWICZ 1983 PIŁA NW TAK
    154 174 ROBERT STOŁOWSKI 1976 WIELEŃ AMICA BIEG TAK
    155 173 BARTOSZ MICHALAK 1984 WAŁCZ NIGHT RUNNERS BIEG TAK
    156 WOJCIECH BOGUSZ 1983 WAŁCZ BIEG
    157 JUSTYNA BOGUSZ 1980 WAŁCZ BIEG
    158 179 TOMASZ PONICKI 1971 UJŚCIE OLIMP BIEG TAK
    159 78 SEBASTIAN STROMIDŁO 1978 PIŁA PILSKIE BRACTWO TURYSTYKI ROWEROWEJ BIEG TAK
    160 48 TOMASZ KOŁODZIEJCZYK 1966 PIŁA BIEG TAK
    161 BARTŁOMIEJ KRYSZAK 1985 WIELEŃ BIEG
    162 194 WOJTEK KAŁAMAJA 1983 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    163 142 JUSTYNA JASOŃ-PAWŁOWSKA 1981 DOLASZEWO E-FIZJO TEAM BIEG TAK
    164 16 ZBIGNIEW KOWALSKI 1959 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    165 81 DARIUSZ HOFMAN 1984 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA/GOGGLE PRO ACTIVEEYEWEAR BIEG TAK
    166 119 MIROSŁAW KNUTH 1981 TUCZNO BIEG TAK
    167 MARCIN STOLP 1991 KRAJENKA BIEG
    168 95 JERZY JANKOWSKI 1959 PIŁA NW TAK
    169 189 STANISŁAW LIPIEJKO 1956 DOLASZEWO BIEG TAK
    170 MACIEJ MALEC 1985 WAŁCZ KP PSP WAŁCZ BIEG TAK
    171 115 MARCIN SIKORSKI 1982 PIŁA KMC BIEG TAK
    172 193 PAWEŁ URBAŃSKI 1991 WITANKOWO BIEG TAK
    173 151 RAFAŁ TOMANIAK 1977 PIŁA BIEG TAK
    174 185 HENRYK WRÓBEL 1955 PIŁA AMATOR BIEG TAK
    175 112 FILIP WOJTAS 1999 TRZCIANKA BIEG TAK
    176 41 JAKUB GOŁEMBECKI 1973 CHODZIEŻ PCH RUN BIEG TAK
    177 50 BARTŁOMIEJ BRUS 2000 PIŁA BIEG TAK
    178 25 ANDRZEJ KOLANKOWSKI 1960 PIŁA BIEG TAK
    179 201 MAREK PIOSIK 1975 PIŁA MA-TEAM BIEG TAK
    180 35 JAN MIKOŁAJ CZARNOTA 1963 PIŁA BIEG TAK
    181 34 KRZYSZTOF KOZA 1984 PIŁA 12 BBSP MIROSŁAWIEC BIEG TAK
    182 ANNA MAZUR 1960 PLEWISKA NW
    183 104 PAWEŁ DZIEDZIC 1979 CZARNKÓW 104 BATALION LOGISTYCZNY BIEG TAK
    184 187 MATEUSZ DZIEDZIC 1953 CZARNKÓW SKLEP ADAM GARNITURY NW TAK
    185 21 PRZEMYSŁAW BUCZKOWSKI 1975 CHODZIEŻ PCH RUN BIEG TAK
    186 156 JAKUB FILIPIAK 1992 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    187 30 ANDRZEJ BIELECKI 1972 TRZCIANKA 333 TEAM BIEG TAK
    188 180 MICHAŁ RATKA 1980 PIŁA E-FIZJO TEAM NW TAK
    189 49 ALEKSANDER HOFFMAN 1972 JASTROWIE PRECON POLSKA-JASTROWIE BIEG TAK
    190 121 MICHAŁ PŁATNIKÓW 1987 CHODZIEŻ BIEG TAK
    191 155 JACEK TWARDOWSKI 1956 WAŁCZ BIEG TAK
    192 138 EUGENIUSZ GRZESIK 1966 KOSZALIN STRAŻAK SAM BIEG TAK
    193 STANISŁAW LENARTOWICZ 1960 STARA LUBIANKA NW
    194 100 BARTŁOMIEJ KRYSZAK 1985 WIELEŃ BIEG TAK
    195 132 MIROSŁAW WEGNER 1960 PIŁA PILSKI KLUB KARATE DO TSUNAMI BIEG TAK
    196 37 MATEUSZ DELEKTA 1991 NIEŻYCHOWO QUAY POZNAŃ BIEG TAK
    197 74 MAREK BURZYŃSKI 1975 ŚWIECIE BIEG TAK
    198 31 JUSTYNA PRUS 1983 ŚWIECIE BIEG TAK
    199 29 BOGUSŁAW TUROWSKI 1961 PIŁA BIEG TAK
    200 23 MICHAŁ KUSTER 1988 WYSOKA KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    201 183 RADEK DUCZMAL 1981 WYSOKA KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    202 162 MARZENA GAPIŃSKA 1975 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA BIEG TAK
    203 9 DAMIAN SZYMAŃSKI 1964 DOLASZEWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    204 28 JAN MYSZKOWSKI 1958 WAŁCZ BIEG TAK
    205 149 EMIL PLASZCZYK 1978 PIŁA BIEG TAK
    206 96 MAGDALENA PLASZCZYK 1979 PIŁA 4RUN TEAM PIŁA BIEG TAK
    207 178 MIROSŁAW ADAMCZYK 1970 PIŁA NW TAK
    208 80 TOMASZ BEDNARCZYK 1984 TRZCIANKA BIEG TAK
    209 163 JERZY LAJTER 1950 PIŁA 4 RUN TEAM PIŁA BIEG TAK
    210 167 DARIUSZ BĄK 1976 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    211 159 DANUTA KOZŁOWSKA 1967 KACZORY KLUB WESOŁEGO BIEGACZA BIEG TAK
    212 94 ANTONI KOZŁOWSKI 1963 KACZORY KLUB WESOŁEGO BIEGACZA BIEG TAK
    213 109 KASIA BANASZKIEWICZ 1968 KACZORY NW TAK
    214 192 MICHAŁ WAJER 1985 OSIEK NAD/NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    215 111 BARTOSZ DĄBROWSKI 1983 WAŁCZ BIEG TAK
    216 WITOLD ORŁOWSKI 1958 PIŁA NIEZALEŻNY NW
    217 164 MICHAŁ DERING 1943 WAŁCZ NW TAK
    218 92 RYSZARD KILIJAŃSKI 1948 WAŁCZ NW TAK
    219 27 IREK REWERS 1975 CHODZIEŻ PCH_RUN BIEG TAK
    220 170 SABINA DE VOS 1982 WAŁCZ NW TAK
    221 153 KORNELIA DE VOS 2002 WAŁCZ NW TAK
    222 147 PIOTR URBAŃSKI 1991 WAŁCZ BIEG TAK
    223 58 PRZEMYSŁAW ORZEŁ 1977 ZŁOTÓW BIEG TAK
    224 56 ANDRZEJ GAŃSKI 1974 KRAJENKA NADLEŚNICTWO ZŁOTÓW / AKTYWNA KRAJENKA BIEG TAK
    225 BARTŁOMIEJ OLBRYCH 1987 BINAROWA NASTOPY.PL RUNNING TEAM BIEG
    226 85 MAREK LISIAK 1960 PIŁA BIEG TAK
    227 33 CZESŁAW RAJEWICZ 1965 UJSCIE BIEG TAK
    228 143 KRYSTIAN GROCHOWSKI 1976 PIŁA DARD GABINET PSYCHOTERAPII JOANNA GROCHOWSKA BIEG TAK
    229 82 KRZYSZTOF FIAŁKOWSKI 1974 WAŁCZ 100 BATALION ŁĄCZNOŚCI BIEG TAK
    230 141 TOMASZ PYCZ 1982 PIŁA 1982 BIEG TAK
    231 13 GRZEGORZ BUJANOWSKI 1975 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    232 207 MARTA ZAWADA 1978 PIŁA BIEG TAK
    233 38 GABRIELA MARYKA TRZEPACZ 1993 MILEJÓW 100 BATALION ŁĄCZNOŚCI BIEG TAK
    234 KLAUDIUSZ KOZŁOWSKI 1986 KACZORY BIEG
    235 131 MACIEJ HAUPA 1979 WIELEŃ BIEG TAK
    236 WOJCIECH DEJA 1961 ZŁOTÒW NW
    237 208 STANISŁAW LENARTOWICZ 1960 STARA LUBIANKA NW TAK
    238 203 ANDRZEJ PASTERNAK 1986 SKÓRKA STRAŻ PIŁA/ AKTYWNA KRAJENKA BIEG TAK
    239 205 MACIEJ ROSSA 1975 CHODZIEŻ KOŁO ŁOWIECKIE NR 20 NOTEĆ W CHODZIEŻY BIEG TAK
    240 204 WIOLETTA STRZELCZYK 1974 PIŁA BLUE TIME PIŁA BIEG TAK
    241 202 ARKADIUSZ ADAMCZYK 1968 PIŁA BLUE TIME PIŁA BIEG TAK
    242 209 MACIEJ ZYBER 1983 PIŁA PEEK TEAM BIEG TAK
    243 206 SŁAWOMIR PUCHAŁA 1969 PIŁA BLUE TEAM PILA BIEG TAK