Strona główna   Zapisy   Lista startowa   Statystyki


XI Papieski Bieg Przełajowy - inauguracja 10 lat "Biegaj z Nami"





Terminarz Biegaj z Nami:   Terminarz cyklu Biegaj z Nami 2019  
Regulamin Biegaj z Nami:   Regulamin cyklu Biegaj z Nami 2019  
Dystans: 9 km
Data: sobota, 6 kwietnia 2019r.
Miejsce: Skrzatusz, Stara Łubianka
Regulamin biegu:   Regulamin XI Biegu Papieskiego  
Mapa biegu:   Zobacz mapę biegu i marszu  
Wpisowe w dniu biegu: 50 zł
Biegi towarzyszące:   Regulamin biegów towarzyszących 
Do startu pozostało:


Na cel charytatywny zebraliśmy już na konto: 3320 zł. Dziękujemy!
  • Lp Nr
    start.
    Imię i Nazwisko Rok ur. Miejscowość Klub Bieg
    Marsz
    Opłata
    1 399 GRZEGORZ LEWANDOWSKI 1976 SZYDŁOWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    2 31 MATEUSZ SKRYPAK 1988 PIŁA BIEG TAK
    3 23 PATRYCJA WOŹNA 1994 PIŁA BIEG TAK
    4 78 JACEK KUŹNIACKI 1978 PIŁA BIEG TAK
    5 34 SEBASTIAN WICHER 1980 ŚMIŁOWO BIEG TAK
    6 79 MARCIN OSIŃSKI 1979 SZYDŁOWO OSIŃSCY TEAM BIEG TAK
    7 80 SYLWIA OSIŃSKA 1980 SZYDŁOWO OSIŃSCY TEAM BIEG TAK
    8 302 JERZY JANKOWSKI 1959 PIŁA BIEG TAK
    9 85 GRZEGORZ WOŹNIAK 1985 KRAJENKA AKTYWNA KRAJENKA / MOS KRAJENKA BIEG TAK
    10 43 SŁAWOMIR LESZCZYŃSKI 1967 PIŁA KB TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    11 13 MARCIN CIEMIĘGA 1969 PIŁA BIEG TAK
    12 69 MARIUSZ JARCZYŃSKI 1969 PIŁA PP RUN TEAM BIEG TAK
    13 51 JACEK STEINKE 1967 PIŁA BIEG TAK
    14 26 FILIP ŚLIWIŃSKI 1990 DOLASZEWO 1 RBLOG WAŁCZ BIEG TAK
    15 MARCIN JASOŃ 1985 PIŁA E-FIZJO TEAM BIEG
    16 304 ADAM SZMIŁYK 1973 UJŚCIE GAZOWNIK TEAM BIEG TAK
    17 76 MAGDALENA WIĄCEK 1973 PIŁA BIEG TAK
    18 117 MARTA TATERA 1990 PIŁA NW TAK
    19 305 JAN ZBIELSKI 1951 PIŁA PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING NW TAK
    20 41 AGNIESZKA ZBIELSKA 1977 PIŁA BIEG TAK
    21 100 ADAM BLAJCHERT 1976 PIŁA RUNNING 5 BIEG TAK
    22 35 ELŻBIETA WOJTANIA 1961 PIŁA NW TAK
    23 88 MICHAŁ KUSTER 1988 WYSOKA BIEG TAK
    24 ELŻBIETA WOJTANIA 1961 PIŁA NW
    25 17 JAROSŁAW PIŃKOWSKI 1978 SZYDŁOWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO / SZKOŁA POLICJI W PILE BIEG TAK
    26 8 SEBASTIAN TRZECIAK 1974 ZAWADA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    27 2 MIROSŁAW LASOTA 1953 WAŁCZ BIEG TAK
    28 1 IRENA LASOTA 1951 WAŁCZ BIEG TAK
    29 306 GRZEGORZ GLINKA 1974 WAŁCZ BIEG TAK
    30 83 HENRYK WRÓBEL 1955 PIŁA BIEG TAK
    31 307 SŁAWOMIR MATUSZCZYK 1972 MIROSŁAWIEC NW TAK
    32 42 RAFAŁ PIASECKI 1977 PIŁA BIEG TAK
    33 200 ALINA SZNABEL 1955 PIŁA RUNNING 5 BIEG TAK
    34 54 EDWARD BORUCH 1965 WAŁCZ BIEG TAK
    35 308 KAMILA GLINKA 1973 WAŁCZ BIEG TAK
    36 EWELINA RUMIŃSKA 1981 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA BIEG
    37 50 MARLENA PRZYBYŁ 1969 PIŁA BIEG TAK
    38 122 ŁUKASZ MARCHEL 1980 PIŁA PIŁA JULA BIEG TAK
    39 309 ANDRZEJ GAŃSKI 1974 KRAJENKA AKTYWNA KRAJENKA BIEG TAK
    40 7 MARIUSZ KOZERA 1975 JARACZEWO BIEG TAK
    41 310 MARIUSZ PIECHOTA 1968 WAŁCZ WATAHA WACZ BIEG TAK
    42 311 ELŻBIETA PIECHOTA 1969 WAŁCZ WATAHA WAŁCZ BIEG TAK
    43 84 MAŁGORZATA SUCHAŃSKA 1967 PIŁA BIEG TAK
    44 24 ANDRZEJ KOLANKOWSKI 1960 PIŁA BIEG TAK
    45 312 MIREK KNUTH 1981 MARCINKOWICE BIEG TAK
    46 131 DAWID KRYSZTOFIŃSKI 1979 PIŁA GYMFACTORY PILA BIEG TAK
    47 153 MARCIN SPILISZEWSKI 1995 PIŁA GYMFACTORY PILA BIEG TAK
    48 89 KATARZYNA ŻURAWSKA 1979 KACZORY BIEG TAK
    49 313 WALDEMAR MAJ 1978 WAŁCZ 100 BATALIN ŁĄCZNOŚCI BIEG TAK
    50 205 WOJCIECH JARNO 1993 KRAJENKA AKTYWNA KRAJENKA / FIZJOTERAPIA DAKMED PIŁA BIEG TAK
    51 145 AGATA STANKOWSKA 1985 PIŁA FIZJOTERAPIA DAKMED PIŁA BIEG TAK
    52 184 MARIANNA PRZYBYŁ 1953 PIŁA NW TAK
    53 91 MARIUSZ ŚWIĘCIASZEK 1973 WAŁCZ BIEG TAK
    54 55 PAWEŁ KOŁODZIEJCZYK 1983 PIŁA BIEG TAK
    55 222 ADAM SEWERYN 1982 PIŁA BIEG TAK
    56 92 VIOLETTA MĘCINA 1978 WAŁCZ BIEG TAK
    57 9 RYSZARD MAJTYKA 1969 DOLASZEWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    58 19 MAŁGORZATA GAWROŃSKA 1979 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO NW TAK
    59 22 MACIEJ STACHOWIAK 1974 PIŁA BIEG TAK
    60 196 ŁUKASZ AUGUSTYN 1985 WAŁCZ 104 BATALION LOGISTYCZNY WAŁCZ BIEG TAK
    61 ALICJA CIBA 1978 PIŁA PILSKIE AMAZONKI NW
    62 ALICJA CIBA 1978 PIŁA PILSKIE AMAZONKI NW
    63 400 EWA KORBA 1972 DOLASZEWO RUNNING 5 BIEG TAK
    64 314 MAŁGORZATA LEŚNIAK 1992 WAŁCZ BIEG TAK
    65 171 DARIUSZ KRAJEWSKI 1983 PIŁA SPORT4KIDS BIEG TAK
    66 315 KATARZYNA WYPYCH-KLUNDER 1982 BYDGOSZCZ BIEG TAK
    67 96 KRYSTYNA PLATH KOPERSKA 1960 SŁAWNO BIEG TAK
    68 97 JAN KOPERSKI 1958 SŁAWNO BIEG TAK
    69 77 KATARZYNA KORNIEWICZ 1977 PIŁA LOKATOR PIŁA BIEG TAK
    70 316 SYLWESTER BAZIMIEROWSKI 1971 DOLASZEWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    71 66 DARIUSZ SKOWERA 1966 PIŁA LOKATOR PIŁA BIEG TAK
    72 MAGDALENA MOSKAL 1989 PIŁA SZTURM BIEG
    73 99 MARCIN PALICKI 1992 RUDNA BIEG TAK
    74 10 GRZEGORZ GAWROŃSKI 1970 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    75 EWELINA PEŁECHATY 1979 NOWA WIEŚ UJSKA BIEG
    76 EWELINA PEŁECHATY 1979 NOWA WIEŚ UJSKA BIEG
    77 225 SŁAWOMIR GRZELAK 1965 PIŁA BIEG TAK
    78 AGNIESZKA STEFANOWICZ 1973 PIŁA BIEG
    79 86 PIOTR ZAWORKA 1986 PIŁA BIEG TAK
    80 195 BERNADETA KLAWIŃSKA 1981 WAŁCZ 100 BŁ BIEG TAK
    81 15 PIOTR PODKOWA 1976 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    82 12 JOANNA WYRWA-KRZYŻAŃSKA 1968 PIŁA KRÓLICZKI W PLECAKU BIEG TAK
    83 38 ANNA WEINSTOK 1981 PIŁA BIEG TAK
    84 40 ADAM WEINSTOK 1979 PIŁA BIEG TAK
    85 32 DARIUSZ DEUTER 1972 ZAWADA BIEG TAK
    86 111 KRZYSZTOF PISAŃCZYN 1977 PIŁA COLORIS PIŁA BIEG TAK
    87 MARIUSZ SZCZECIŃSKI 1972 PIŁA KRÓLICZKI W PLECAKU BIEG
    88 352 TOMASZ WINCZEK 1989 PIŁA BIEG TAK
    89 65 PRZEMYSŁAW GLINKA 1965 PIŁA PRZEMKO Z PIŁY BIEG TAK
    90 165 MICHAŁ PRZEWOŹNIAK 1985 PIŁA ONIONRUNNERS BIEG TAK
    91 29 STEFANIA LISIECKA 1954 PIŁA NW TAK
    92 103 MIROSŁAWA JEZIOR 1967 PIŁA BIEG TAK
    93 104 WIESŁAW PATELSKI 1963 DOLASZEWO BIEG TAK
    94 354 MAREK TOWSTOKORY 1976 ZŁOTÓW ZŁOTÓW BIEG TAK
    95 MAREK TOWSTOKORY 1976 ZŁOTÓW ZŁOTÓW BIEG
    96 30 MIECZYSŁAW KUNYSZ 1946 PIŁA BIEG TAK
    97 192 ARTUR OSMYK 1975 WAŁCZ 100 BATALION LACZNOSCI BIEG TAK
    98 102 MARIUSZ BIAŁCZYK 1977 PIŁA LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA BIEG TAK
    99 106 ARKADIUSZ SZWEDZKI 1980 WAŁCZ BIEG TAK
    100 297 BEATA TYMIENIECKA 1965 PIŁA TYMIAN 1 NW TAK
    101 81 ANITA HASS 1981 PIŁA E-FIZJO TEAM BIEG TAK
    102 82 ARTUR HASS 1982 PIŁA E-FIZJO TEAM BIEG TAK
    103 14 MICHAŁ KACZMAREK 1984 PIŁA BIEG TAK
    104 179 STANISŁAW LIPIEJKO 1956 DOLASZEWO -- BIEG TAK
    105 317 WANDA SKOWRONSKA 1956 PIŁA SKOWRONEK BIEG TAK
    106 318 PIOTR SZEWS 1969 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA BIEG TAK
    107 319 ANNA SZEWS 1978 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA BIEG TAK
    108 333 JERZY LAJTER 1950 PIŁA 4 RUN TEAM PIŁA BIEG TAK
    109 109 IRENEUSZ KOLAT 1983 SZYDŁOWO BIEG TAK
    110 320 PAWEŁ GĘBALA 1976 WAŁCZ BIEG TAK
    111 172 ANDRZEJ CIEŚLIK 1985 GOŁAŃCZ TEAM RUN GOŁAŃCZ BIEG TAK
    112 173 DAMIAN SIEROCKI 1982 SZYDŁOWO TEAM RUN GOŁAŃCZ BIEG TAK
    113 300 WALDEMAR PYTLARZ 1963 PIŁA RUNNING 5 BIEG TAK
    114 110 MARCIN STĘPIEŃ 1982 ZŁOTÓW BIEG TAK
    115 321 MICHAŁ ZBIERAJEWSKI 1980 SZYDŁOWO BIEG TAK
    116 152 ADAM OLESZCZYK 1975 KACZORY GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG TAK
    117 176 PIOTR HAPKE 1970 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    118 115 EWA KARMELITA 1954 WYRZYSK BIEG TAK
    119 116 PIOTR KARMELITA 1984 PIŁA BIEG TAK
    120 ANNA SOBAŃSKA 1978 DOLASZEWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG
    121 322 ŁUKASZ BINIEK 1983 DOLASZEWO BIEG TAK
    122 107 MAŁGORZATA STRZELECKA 1972 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA BIEG TAK
    123 ANTONINA TOŚKA STRZELECKA 2004 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA NW
    124 SEBASTIAN KASZANA STRZELECKI 1973 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA BIEG
    125 323 MIROSŁAW DWORNICKI 1966 PIŁA BIEG TAK
    126 119 MACIEJ MIKUŁAN 1983 STARA ŁUBIANKA BIEG TAK
    127 39 MICHAŁ RATKA 1980 PIŁA E-FIZJO TEAM NW TAK
    128 36 SŁAWOMIR ZGLIŃSKI 1968 DOBRZYCA BIEG TAK
    129 132 ROMUALDA KOSMATKA 1966 PIŁA BIEG TAK
    130 133 KAZIMIERZ SKIERA 1958 ŁOBŻENICA BIEG TAK
    131 324 DARIUSZ BĄK 1976 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    132 68 PAULINA SIENKIEWICZ - GADZIKOWSKA 1981 PIŁA BIEG TAK
    133 123 SEBASTIAN GADZIKOWSKI 1982 PIŁA BIEG TAK
    134 325 MICHAŁ KUCYBAŁA 1979 WAŁCZ RUNNERS OF WAŁCZ BIEG TAK
    135 135 SYLWESTER WASZAK 1987 SZYDŁOWO NW TAK
    136 105 ROBERT ŚWIĘTOCHOWSKI 1985 MORZEWO TEAM MORZEWO BIEG TAK
    137 124 ARTUR KŁOS 1982 PIŁA BIEG TAK
    138 125 MIROSŁAW ADAMCZYK 1970 PIŁA BIEG TAK
    139 128 KRZYSZTOF PERMUS 1962 WYSOKA BIEG TAK
    140 301 KRZYSZTOF PIECHOWSKI 2000 PIŁA LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA BIEG TAK
    141 303 KRZYSZTOF PIECHOWSKI 1976 PIŁA LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA BIEG TAK
    142 72 KAROL TERESZCZUK 1972 PIŁA LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA BIEG TAK
    143 193 KRZYSZTOF FIAŁKOWSKI 1974 WAŁCZ 100 BATALION ŁĄCZNOŚCI BIEG TAK
    144 61 RYSZARD BEKTA 1958 PIŁA SENIORA BIEG TAK
    145 156 KAMIL DOLIWKA 1981 WAŁCZ KPP WAŁCZ BIEG TAK
    146 137 LESZEK ZAPIEC 1949 WYSOKA NW TAK
    147 114 ANIELA ZAPIEC 1957 WYSOKA BIEG TAK
    148 197 GRZEGORZ GRYNKIEWICZ 1986 WAŁCZ 104 BLOG BIEG TAK
    149 326 BEATA KĄCKOWSKA-SZKLARZ 1974 JEZIORKI JEZIORKI AKTYWNA WIEŚ NW TAK
    150 327 MAREK KĄCKOWSKI 1953 JEZIORKI JEZIORKI AKTYWNA WIEŚ NW TAK
    151 129 MARCIN KOWALSKI 1977 PIŁA BIEG TAK
    152 207 KASIA KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA 1972 CZARNE CZARNE BIEGA BIEG TAK
    153 328 MARIOLA PRZEDNÓWEK 1989 CZARNE CZARNE BIEGA BIEG TAK
    154 63 MARCIN WOJTANIA 1987 PIŁA LE ALEMAR BIEG TAK
    155 113 ALEKSANDRA WOJTANIA 1987 PIŁA LE ALEMAR BIEG TAK
    156 154 ANDRZEJ PIOTROWSKI 1971 PIŁA IRONPILA.PL BIEG TAK
    157 134 ALEKSANDRA OLESZCZYK 1981 KACZORY NW TAK
    158 167 EWA WODNICKA 1968 GRYFICE RUNGRYF GRYFICE BIEG TAK
    159 140 MONIKA KUBIK 1974 DOLASZEWO BIEG TAK
    160 141 KRZYSZTOF KUBIK 1969 DOLASZEWO BIEG TAK
    161 329 MAGDALENA BOROWIAK 1981 PIŁA NW TAK
    162 330 JOANNA PACANOWSKA 1981 WAŁCZ NW TAK
    163 299 EWA PIOTROWSKA 1980 KACZORY GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG TAK
    164 298 ANITA BAJER 1986 STARA ŁUBIANKA NW TAK
    165 296 OLIWIA BAJER 2004 STARA ŁUBIANKA NW TAK
    166 138 IRENA KATZBAN 1965 PIŁA BIEG TAK
    167 139 ZENON BUDA 1953 PIŁA NW TAK
    168 4 JAKUB FILIPIAK 1992 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    169 3 SZYMON DROŻDŻ 1993 PIŁA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    170 142 OLGA GADOMSKA 1981 PIŁA BIEG TAK
    171 44 ANNA STROMIDŁO 1982 PIŁA PILSKI BRACTWO TURYSTYKI ROWEROWEJ BIEG TAK
    172 143 SYLWIA KUŹNIACKA 1978 PIŁA BIEG TAK
    173 144 ANDRZEJ WIETRZYCKI 1959 TRZCIANKA NW TAK
    174 151 DOMINIK MĄCZYŃSKI 1984 PIŁA E-FIZJO TEAM BIEG TAK
    175 150 EWA MĄCZYŃSKA 1988 PIŁA E-FIZJO TEAM BIEG TAK
    176 187 MAGDALENA MOSKAL 1989 PIŁA BIEG TAK
    177 160 MARCIN STARSZAK 1982 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    178 161 KAMIL STARSZAK 2002 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    179 188 MICHAŁ SATERNUS 1975 PIŁA BIEG TAK
    180 190 STANISŁAW MRUGALSKI 1964 PRZĘSIN BIEG TAK
    181 372 AGNIESZKA KUPICH 1975 KACZORY STOWARZYSZENIE GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG TAK
    182 295 PAWEŁ URBAŃSKI 1991 WITANKOWO OSP WITANKOWO BIEG TAK
    183 194 PRZEMYSŁAW ŚWIERAD 1980 WAŁCZ 100 BATALION ŁĄCZNOŚĆ BIEG TAK
    184 162 ANNA KWIDZIŃSKA 1979 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    185 163 PAWEŁ KWIDZIŃSKI 2001 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    186 198 MICHAŁ ALICHNIEWICZ 1979 PIŁA 4 RUN TEAM PIŁA BIEG TAK
    187 191 ADAM KURASZ 1981 PIŁA BIEG TAK
    188 272 MARCIN WOŹNIAK 1980 PIŁA IMPERIAL LOGISTICS BIEG TAK
    189 293 TOMASZ KUSTER 1983 BIAŁOSLIWIE BIEG TAK
    190 21 ANDRZEJ JAROSZEWICZ 1978 SZYDŁOWO BIEG TAK
    191 20 JOANNA JAROSZEWICZ 1975 SZYDŁOWO BIEG TAK
    192 155 JACEK MITUTA 1978 POŁAJEWO KB GMINA CZARNKÓW BIEG TAK
    193 245 WERONIKA ROLA 1989 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    194 175 RAFAŁ HNAT 1972 WAŁCZ WATAHA WAŁCZ BIEG TAK
    195 75 JOANNA KLEDZIK 1979 DZIEMBÓWKO GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG TAK
    196 177 GRZEGORZ ZDANIUKIEWICZ 1962 WAŁCZ WĘZEŁ TELEINFORMATYCZNY WAŁCZ BIEG TAK
    197 159 KAMIL ZAJĄC 1990 RODOWO MULTIFLORA BIEG TAK
    198 28 RENATA KOWALEWSKA 1975 SZYDŁOWO BIEG TAK
    199 6 KRZYSZTOF SAMBOR 1984 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    200 267 ANNA BOROWICZ 1983 PIŁA BIEG TAK
    201 268 MARCIN BOROWICZ 1974 PIŁA BIEG TAK
    202 208 ALDONA SKIBIŃSKA 1972 CZARNKÓW CZARNKÓW BIEG TAK
    203 164 ZBIGNIEW TABAKA 1948 WAŁCZ NIEZRZESZONY BIEG TAK
    204 5 PIOTR DROŻDŻ 1970 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    205 18 LILIANA KSIĄŻEK 1986 SZYDŁOWO BIEG TAK
    206 251 KATARZYNA DROŻDŻ 1973 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO NW TAK
    207 246 MARTA KALINOWSKA 1982 SZYDŁOWO NW TAK
    208 157 MONIKA SZYMCZAK 1984 PIŁA KRÓLICZKI W PLECAKU BIEG TAK
    209 11 BOŻENA ŁUC 1983 KRĘPSKO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    210 183 EWA ZIARNIK 1982 DOBRZYCA NW TAK
    211 52 PIOTR WOLSKI 1968 KRAJENKA BIEG TAK
    212 27 MAREK CYNARSKI 1976 JEZIORKI BIEG TAK
    213 283 DARIUSZ MARACHOWSKI 1984 PIŁA BALCEREK BIEG TAK
    214 45 BARTŁOMIEJ SAGAN 1984 PIŁA BIEG TAK
    215 PIOTR MANIKOWSKI 1978 ZŁOTÓW KP PSP ZŁOTÓW BIEG
    216 46 ADAM STEFANIAK 1987 PIŁA BIEG TAK
    217 204 WOJCIECH ANGER 1985 KRAJENKA AKTYWNA KRAJENKA BIEG TAK
    218 47 MAŁGORZATA SŁOWIK 1977 PIŁA BIEG TAK
    219 48 MAREK CHUŁEK 1966 PIŁA BIEG TAK
    220 294 MAGDALENA PLASZCZYK 1979 PIŁA 4RUN TEAM PIŁA BIEG TAK
    221 49 DOMINIKA POCHOWSKA 1994 PIŁA BIEG TAK
    222 53 MACIEJ KOŻUCHOWSKI 1990 PIŁA BIEG TAK
    223 275 MIROSŁAWA ANDRUSZKIEWICZ 1984 WAŁCZ BIEG TAK
    224 56 BARTŁOMIEJ JASICZEK 1987 PIŁA BIEG TAK
    225 57 AGNIESZKA BĄCZKOWSKA 1983 PIŁA BIEG TAK
    226 58 DARIUSZ BĄCZKOWSKI 1980 PIŁA BIEG TAK
    227 59 KRZYSZTOF SADOCHA 1978 PIŁA BIEG TAK
    228 60 KINGA ZIMNIAK 1981 PIŁA BIEG TAK
    229 62 MARCIN PRUS 1979 PIŁA BIEG TAK
    230 64 MONIKA STROKOSZ 1975 PIŁA BIEG TAK
    231 282 ZBIGNIEW KATRYCZ 1963 ŚWIERCZYNA BIEG TAK
    232 67 MAŁGORZATA KAPECKA 1983 WAŁCZ BIEG TAK
    233 70 ANGELIKA ZYGMUNT 1975 PIŁA BIEG TAK
    234 71 MARCIN ZYGMUNT 1974 PIŁA BIEG TAK
    235 202 RADOSŁAW BOŻEK 1988 PIŁA 40 PROCENT BIEG TAK
    236 206 TOMASZ KNAP 1982 PIŁA BALCEREK BIEG TAK
    237 73 MAŁGORZATA WAŁEK 1983 PIŁA BIEG TAK
    238 209 PAWEŁ ANISEROWICZ 1981 PIŁA BALCEREK BIEG TAK
    239 201 MARTA BOŻEK 1990 PIŁA 40 PROCENT BIEG TAK
    240 MATEUSZ SIEKIERSKI 1989 PIŁA BIEG
    241 KAROLINA SCHWERKOLT 1992 TRZCIANKA BIEG
    242 166 MARCIN CHMIELEWSKI 1978 POZNAŃ PROTYM REACING TEAM NW TAK
    243 276 BOGDAN SZELMECZKA 1957 PIŁA KŻ KLIWER BIEG TAK
    244 74 AGNIESZKA POWAŁKA 1979 DOBRZYCA BIEG TAK
    245 257 HANNA SZYMAŃSKA 1974 SKÓRKA BIEG TAK
    246 JACEK SZAUDEL 1978 PIŁA BIEG
    247 286 RADOSŁAW SUCHY 1967 PIŁA GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG TAK
    248 292 IZABELA GRABOWSKA 1980 KACZORY BIEG TAK
    249 87 MATEUSZ SIEKIERSKI 1989 PIŁA BIEG TAK
    250 174 TOMASZ BARCZ 1974 PIŁA TOTO BIEG TAK
    251 147 RAFAŁ MOL 1975 KACZORY GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG TAK
    252 289 ANDRZEJ DOMIŃCZAK 1974 WAŁCZ BBL BIEG TAK
    253 199 MACIEJ STRZELCZYK 1970 PIŁA 4RUN TEAM PIŁA BIEG TAK
    254 93 ELŻBIETA ZALESKA 1975 WAŁCZ BIEG TAK
    255 90 MAŁGORZATA WUCENS 1979 PIŁA BIEG TAK
    256 94 EMIL PLASZCZYK 1978 PIŁA BIEG TAK
    257 291 KAROL WALCZAK 1994 KALISZ POMORSKI WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE BIEG TAK
    258 281 EWA BŁAŻEWICZ 1999 KALISZ POMORSKI BIEG TAK
    259 95 BARBARA DOPIERALSKA 1955 PIŁA BIEG TAK
    260 273 MAŁGORZATA KRZYCKA 1972 PIŁA NW TAK
    261 255 WIOLETA MATUSZEWSKA 1969 PIŁA NW TAK
    262 146 MAGDALENA ŚMIGIEL 1989 PIŁA FIZJOTERAPIA DAKMED PIŁA BIEG TAK
    263 178 DAMIAN RASZKA 1979 PIŁ YOU CAN BE INTERACTIVE BIEG TAK
    264 168 ANDRZEJ BRUSKI 1968 BIAŁOŚLIWIE STELLA BIAŁOŚLIWIE BIEG TAK
    265 98 AGNIESZKA GROCHOWSKA 1978 PIŁA BIEG TAK
    266 KAROL MARCHLEWSKI 1997 PIŁA BIEG
    267 341 TOMASZ RUDZIŃSKI 1983 WYRZYSK KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    268 TOMASZ RUDZIŃSKI 1983 WYRZYSK KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG
    269 SŁAWOMIR WNUK 1976 ŚMIARDOWO ZŁOTOWSKIE BIEG
    270 148 RENATA BAJERSKA 1965 KACZORY GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG TAK
    271 149 ARLETA BIELECKA 1969 BUDZYŃ GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG TAK
    272 266 LAURA BIAŁECKA 2001 OSIEK NAD NOTECIĄ BIEG TAK
    273 203 ARTUR PAWŁOWSKI 1976 UJŚCIE AKB OLĘDRY BIEG TAK
    274 101 MONIKA PAWŁOWSKA 1978 UJŚCIE BIEG TAK
    275 108 JUSTYNA SZULC 1983 PIŁA BIEG TAK
    276 269 DARIUSZ ŚWIERCZ 1966 WAŁCZ BIEG TAK
    277 271 ARTUR MAJEWSKI 1977 KALISZ POMORSKI BIEG TAK
    278 112 MICHAŁ ZIEMICHÓD 1987 MIASTECZKO KRAJEŃSKIE BIEG TAK
    279 118 RYSZARD MARTUSZEWSKI 1972 WAŁCZ BIEG TAK
    280 265 ANDRZEJ STEC 1965 WAŁCZ SZLACHETNA PACZKA BIEG TAK
    281 33 JAROSŁAW GAŁKA 1984 PIŁA POCZTOWA GRUPA BIEGOWA BIEG TAK
    282 335 JUSTYNA WIDAWSKA 1986 WAŁCZ BIEG TAK
    283 120 MARCIN GAWLIŃSKI 1981 PIŁA BIEG TAK
    284 121 AGNIESZKA GAWLIŃSKA 1979 PIŁA BIEG TAK
    285 277 ARKADIUSZ ADAMCZYK 1968 PIŁA BIEG TAK
    286 37 DOROTA FRANCIKOWSKA 1966 DĄBKI MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM BIEG TAK
    287 158 ANDRZEJ NAPIERAŁA 1958 GOSTYŃ MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM BIEG TAK
    288 249 KRZYSZTOF WOŁYŃSKI 1984 PIŁA BIEG TAK
    289 189 STANISŁAW LENARTOWICZ 1960 STARA LUBIANKA NW TAK
    290 126 TOMASZ DOWCZYNSKI 1971 BUDZYN BIEG TAK
    291 210 TERESA PERTEK 1955 ŁUGI UJSKIE A.K.B. OLĘDRY BIEG TAK
    292 211 BOLESŁAW PERTEK 1953 ŁUGI UJSKIE A.K.B. OLĘDRY BIEG TAK
    293 127 ZBIGNIEW KOŁODZIEJCZYK 1965 PIŁA BIEG TAK
    294 KRZYSZTOF KRAKOWSKI 1981 PIŁA BIEG
    295 BEATA TUBICZ 1975 PIŁA BIEG
    296 285 TOMASZ BEDNARCZYK 1984 TRZCIANKA BIEG TAK
    297 25 KRZYSZTOF KRALSKI 1987 PIŁA BIEG TAK
    298 247 TOMASZ KORDY 1975 CZARNKÓW KLUB WESOŁYCH TETRYKÓW BIEG TAK
    299 279 ANNA LEŚNIAK 1966 WITANKOWO NW TAK
    300 284 JACEK LEŚNIAK 1966 WAŁCZ NW TAK
    301 244 MICHAŁ WAJER 1985 OSIEK NAD/NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    302 248 MARCIN PRYSZCZEWSKI 1976 CZARNKÓW TEAM WESOŁYCH TETRYKÓW BIEG TAK
    303 136 MARZENA MICHALSKA-KRYSZAK 1971 PIŁA NW TAK
    304 RADOSŁAW NOWAK 1992 DOLASZEWO BIEG
    305 274 WIOLETTA STRZELCZYK 1974 PIŁA BLUE TEAM PIŁA BIEG TAK
    306 169 IRENEUSZ MATYSEK 1958 WAŁCZ SAMOTNY WILK BIEG TAK
    307 250 DAMIAN SZYMAŃSKI 1964 DOLASZEWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    308 290 MARCIN KRUŚWICKI 1983 BUDZYŃ BIEG TAK
    309 278 WALENTY BUZAŁA 1961 SZCZECINEK STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    310 16 GRZEGORZ BUJANOWSKI 1975 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    311 170 DANUTA KOZŁOWSKA 1967 KACZORY KLUB WESOŁEGO BIEGACZA BIEG TAK
    312 130 KRZYSZTOF NOWAK 2001 PIŁA BIEG TAK
    313 342 AGATA KUBIAK 1976 SZYDŁOWO BIEG TAK
    314 185 JAN CZYŻYKOWSKI 1961 PIŁA BIEG TAK
    315 186 ANNA MATYSEK 1982 WAŁCZ BIEG TAK
    316 280 ANDRZEJ BORSZCZ 1966 PIŁA BIEG TAK
    317 181 JANUSZ MATUSIK 1955 TUCZNO NIEZRZESZONY/TUCZNO BIEG TAK
    318 180 EWA MATUSIK 1984 TUCZNO BIEG TAK
    319 288 WIOLETTA TORCZYŃSKA 1974 DOBRZYCA NW TAK
    320 182 MACIEJ WAJS 1973 PIŁA BIEG TAK
    321 256 PRZEMYSŁAW WYRWA 1966 CZŁOPA BIEG TAK
    322 212 MAREK STEFAŃSKI 1980 PIŁA BIEG TAK
    323 213 AGATA STEFAŃSKA 1978 PIŁA BIEG TAK
    324 214 MICHAŁ DOWCZYŃSKI 1977 PIŁA KAMELEONTEAM BIEG TAK
    325 215 KLAUDIUSZ KOZŁOWSKI 1986 KACZORY BIEG TAK
    326 216 SŁAWOMIR JACHCZYK 1963 PIŁA BIEG TAK
    327 217 PAWEŁ SZYMAŃSKI 1988 PIŁA 4 RUN TEAM PIŁA BIEG TAK
    328 253 STANISŁAW WITEK 1952 KALISZ POMORSKI BIEG TAK
    329 JACEK KUCHARSKI 1961 CHODZIEŻ BIEG
    330 270 MIŁOSZ CZECHOWICZ 1993 PIŁA TRENUJ Z NAJLEPSZYMI BIEG TAK
    331 218 LUCJAN RUTKOWSKI 1961 TRZCIANKA ARCAN TEAM BIEG TAK
    332 AGNIESZKA STEFANOWICZ 1973 PIŁA BIEG
    333 219 PIOTR PLEWA 1973 PIŁA 4 RUN TEAM PIŁA BIEG TAK
    334 221 KAZIMIERZ PRENDECKI 1949 WAŁCZ PRENDKI TRI NW TAK
    335 223 JERZY GRABOWSKI 1969 PIŁA BIEG TAK
    336 224 PAWEŁ POMAGALSKI 1972 WAŁCZ 100 BATALION ŁĄCZNOŚCI BIEG TAK
    337 226 IRENA HOGA 1965 PIŁA NW TAK
    338 220 WIOLETA NOWAK 1976 SZYDŁOWO BIEG TAK
    339 227 WERONIKA GLUBA 2004 SZYDŁOWO BIEG TAK
    340 228 ALEKSANDRA FOGTMAN 1979 PIŁA BIEG TAK
    341 229 MARIUSZ FOGTMAN 1979 PIŁA BIEG TAK
    342 230 WITOLD MĄKA 1990 TRZCIANKA ARCAN TEAM BIEG TAK
    343 231 ANNA DRZASTWA 1962 PIŁA NW TAK
    344 232 BOŻENA SIKORSKA 1963 PIŁA NW TAK
    345 233 ŻANETTA WNUK 1977 ZAKRZEWO BIEG TAK
    346 234 SŁAWOMIR WNUK 1976 ŚMIARDOWO ZŁOTOWSKIE BIEG TAK
    347 235 MARTA ZAWADA 1978 PIŁA BIEG TAK
    348 236 PIOTR CHABOWSKI 1976 PIŁA HELLOWEEN BIEG TAK
    349 237 JANUSZ GRZEŚK 1968 PIŁA BIEG TAK
    350 238 ZYGMUNT SZCZUROWSKI 1955 PIŁA BIEG TAK
    351 239 BARTOSZ KOŁODZIEJCZYK 1985 PIŁA ONIONRUNNERS BIEG TAK
    352 287 MARCIN KRAWCZYK 1976 WAŁCZ RUNNERS OF WAŁCZ BIEG TAK
    353 240 MACIEJ ROGOWSKI 1998 DOLASZEWO BIEG TAK
    354 241 ANNA SPYCHALSKA 1976 PIŁA BIEG TAK
    355 242 JAKUB WACHOWIAK 2002 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    356 243 MAREK ROGOWSKI 1973 DOLASZEWO BIEG TAK
    357 252 SEBASTIAN SZYMAŃSKI 1975 TRZCIANKA ARCAN TEAM BIEG TAK
    358 254 SYLWESTER NOWICKI 1968 PIŁA BIEG TAK
    359 258 MAŁGORZATA MIERZWICKA 1981 ZAWADA NW TAK
    360 263 MATEUSZ KUŹMIŃSKI 1990 WAŁCZ BIEG TAK
    361 262 MARCIN KRASOWSKI 1976 PIŁA BIEG TAK
    362 264 IWONA KRASOWSKA 1976 PIŁA BIEG TAK
    363 261 MAŁGORZATA PLATA 1968 KACZORY GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG TAK
    364 260 ELŻBIETA KASPEREK 1958 PIŁA BIEG TAK
    365 259 ADAM SZYMAŃSKI 1985 PIŁA KRÓLICZKI W PLECAKU BIEG TAK
    366 331 MONIKA PLEWA 1984 PIŁA BIEG TAK
    367 332 HALINA GROCKA 1962 LIPKA NW TAK
    368 334 SŁAWOMIR PUCHAŁA 1969 PIŁA BLUE TEAM PIŁA BIEG TAK
    369 356 BARTEK MELLENTHIN 1989 KACZORY POKRĘCENI BIEG TAK